dokazete zit s neverou

bella1988

tak potom nechapem, preco si mu to zatajila, ked vlastne si ho ani v tej dobe nechcela. takze by si nic nestratila. teraz bohuzial by si mohla stratit dost, lebo podla mna je nevera strasne uboha. a tiez si myslim ,ze ked clovek miluje, tak nepodvadza. neviem ci naozaj chces manzelstvo zalozene na takomto utajenom klamstve. ja by som s tym zit nedokazala. ale to uz kazdy musi mat svoje svedomie. mozno keby si mu to povedala, tak by to priatel pochopil, ze to bolo v dobe, ked vam to nejak neklapalo. a ty by si mohla kludne zit, ze si bola uprimna. ale je to urcite aj risk, lebo by sa na teba mohol aj vykaslat.

milovna

ano milujem ho inak by som si ho nechcela brat.vtedy ako hovorim bolo tazke obdobie pre nas,teda skor pre mna,ze sama neviem ani co som chcela.ci ist do tuheho vztahu alebo byt sama na par mesiacov...

milovna

viem ze ten kto miluje nepodvadza,ale asi som ho v tom case skor nieze nenavidela ale hnusil sa mi aj.a potom sa ku mne vratilo to milovanie.neviem asi som si potrebpovala som vydychnut od toho predosleho vztahu

milovna

preco som to urobila?hm.pred nim som mala trojroc.vztah v ktorom ma partner podviedol a po rozchode som bola mozno maximal.mesiac sama a hned prisiel on do toho.je v uk a naliehal aby som prisla tak som si povedala ze to skusim s nim.v tom vsetky natlaky,praca,pocasie...nechcem sa vyhovarat ale fakt aj to ze som bola prec od rodiny som bola nervozna a este sme sa aj hadavali.nie moc dobre sa spraval,co ma odpudzovalo od neho,ze radsej nech som sama....no a vtom som ho podviedla a potom sa vsetko zmenilo na lepsie a to som necakala ze sa vratim k nemu a budem s nim doteraz stastna

ninka255

radšej nato zabudni, veď už to je rok, tak nech ťa to netrápi, stalo sa aj ked sa nemalo stať.nič nehovor všetko by si pokazila.

milovna

nechcela som to povedat bo jednak som sa s nim aj rozisla v tom case a boli sme tak tri dni od seba a strasne sa trapil.ako fakt mozem povedat plakal kazdy den ako male babo.a ako sme boli bez seba tak mi aj chybal a preto som sa aj vratila kl nemu.je to komplikovane,proste sme spolu mame sa brat a drzim v sebe svinstvo co som spravila a ide ma slaktrafit.ty by si to netajila?