Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve

matwejko

Ahojte, prosím Vás, potrebujem tento zdravotný preukaz, no však niesom doma pri svojom lekárovi, môže mi ho vystaviť aj nejaký lekár z mesta v ktorom práve som? Ďakujem za odpoveď.

jankaaaaaaaaa

ty si ten preukaz mala asi uz v tom zahrnuty, ze si vystudovala taku skolu.. a teraz asi vysiel novy zakon, kedy treba mat nejaky specialny alebo co

ALULA

ahoj som vyučená predavačka v odbore rozličný tovar, chcela by som sa opýtať, pracujem v potravinách už 5 rokov a nikdy odo mňa nepýtali potravinárske minimum a teraz si mám isť urobiť vraj preto ,lebo vyšiel nie jaky nový zákon je to pravda ďakujem....

hepar

devva, nemas pravdu! vyter z konecnika je ked sa vsunie koniec do ritneho otvoru. z vonku sa nalepuje lepiaca paska na zistenie mrli.to je nieco uplne ine

masla

som vyucena predavacka pre rozlicny tovar a vzdy som robila v potravinach nigdy som nepotrebovala potravinove minimum teraz robim ako kucharka potrebujem si to minimum spravit alebo nie

devva

KONECNIK STYM NEMA NIC SPOLOCNE
IDE IBA O TO ZE TU KAZDY ZBYTOCNE STRASI KAZDEHO
TU SPAJDLU AKO PISETE SA IBA PRILOZI K KONECNIKU A NEZAVAZYA SA DNU :) TAKA JE PRAVDA

DanaNovákova

Ja som si nemohla vybrať či si ho možem doma spraviť sama vyter mne ho spravila žiačka ktora sa učila na zdravotnej škole myslim ze to bolo dost neodborne lebo tu tzv. ,,špajdlu\" mi do konečníka pichla celú a povedala aby som vydržala bolo to bolestivé a netrvalo to par sekund ale skor par minut
a robí sa to tak že doktorka zobere taku ,,špajdlu\" takzvanu kde je vata zavedie ju do konečníka a kruživym pohybom zavadza do vnutra

dorisa

Vyšetrenie pre vydanie zdravotného preukazu pre prácu s potravinami- mne robili výter konečníka,teda sama som si ho spravila doma a bola som na roentgene pluc, inak tiež mi vydali preukaz zadarmo a s platnostou 1 rok