citalopram teva

Príspevok v téme: citalopram teva
zaja

Ahojte
chcem sa spytat ci nema niekto skusenosti s uzivanim citalopramu teva 20 mg. Ja ho sice uzivam uz 3 roky...ale mam taky problem počas tych rokov sa moja vaha váha rapidne zvysila... asi o 25 az 30 kg. Radila som sa s lekarkou kt.mi predpisalaa tieto antidepresiva, kde som sa vyjadrila ze si myslim ze moja zmena hmotnosti je zapričinena prave uzivanim citalopramu..Ona sa vsak hlada ine dovody..ako nespravne stravovanie , malo pohybu, a pri tom vsetko som upravila tak ako som mala. Neviem ci jej mam navrhnut vysadenie tohto lieku.. ale som si ista ze priberam s uzivania. Prosim o radu.

ShaulaThalit

ahoj zeva, prepac, ze s oneskorenim pisem, ale ak chces, mozme byt v kontakte na e-maile... tam ti viac poradim...
Moj mail: CafeDelMarisa@azet.sk

ShaulaThalit

a mala si aky problem s nou? zrychlena alebo spomalena funkcia?
myslim si, ze AD ti nesposobili celkove priberanie... pretoze z Ad sa pribera, ale urcite nie desiatky kg. Mohlo to len prispiet k tomu...
Mala by si sa dat vysetrit na stitnu zlazu, pretoze ak priberas, je to znak, ze nie je stale nieco v poriadku... poznam pripady, kedy stitnu zlazu bolo najlepsie vybrat, nie je to sranda

zaja

169cm, 82 kg.... a mam problemy zo stitnou zlazou 3 roky som uzivala lieky na nu...ale teraz vyse 2 rokov ich mam vysadene, lebo som mala kolisavu funkciu stitnej zlazy..ale usadilo sa mi to tak mi doktorka lieky vysadila..

ShaulaThalit

A aku vysku + vahu mas? Vies, toto mozes mat problem aj so stitnou zlazou, ze je spomalena. Mas nejake zdrav. problemy okrem psychickych?

zaja

No čo ti poveim ..co sa tyka stravy som vyskusala klasicky zdravy sposob stravy od zeleniny ... atd..2mesiace som mala delenu stravu a po nej som este pribrala a to som isla podla knihy aj pohyb som mala. Teraz jem normalne doobeda len ovocie, na obed sa normalne najem ...a najneskorsie jedlo sa stava tak o 20..akoze dost som stravu zriedila..ale nema to vyznam, športujem raz za tyzden ..podla toho ako mi čas dovoli

RNG

prakticky vsetky antidepresanty mozu sposobovat naberanie vahy
www.netnutritionist.com
Depresia sa da odstranit prirodzenym sposobom(cvicenie, meditacia, dlhe prechadzky) alebo roznymi prirodnymi doplnkami, ktore nemaju bocne ucinky, ako patentovane chemikalie=lieky dnes skoro bez vynimky

zaja

Ja som len myslela, ze bude tarat o tom ako sa mam stravovat, a pytat sa ci mam dost pohybu a ci zdravo jem.. atd. to ma ubija lebo lekari si vzdy niečo najdu ..

ShaulaThalit

Zaja, akoze iny dovod? Jednoducho si dupni a povedz, ze si taketo lieky nezelas uzivat a bodka. Je XY liekov, ktore maju rovnaky ciel akura bez toho, aby si priberala...mozno bude trebat skusat, ale tak som si aj ja vytrpela, kym sme nasli s psychiatrickou AD, ktore mi vyhovuju