Ako sa vyhnut stretnutiu s nim???

Príspevok v téme: Ako sa vyhnut stretnutiu s nim???
hladamnapad

Ahojte vsetci, prosim poradte... s priatelom je to medzi nami take nijake, teda, neviem, ci spolu este chodime alebo nie. Dost dlho sme sa teraz nevideli a bola som hrozne smutna, lebo ho mam stale rada, ale tak trochu som si bez neho zvykla a bojim sa, ze ak by som ho stretla nazivo a spraval by sa ku mne tak "nijak", zas by som bola nestastna. Problem je v tom, ze dnes mi volal, ci mu nemozem dat jednu vec, ktoru mala u mna jedna jeho znama, ze uz tu vec potrebuje naspat. Tak ze ked budem mat cas, nech sa ozvem a stretli by sme sa, ja by som mu to dala... lenze ak sa mam s nim stretnut, tak nie len "v ramci niecoho ineho", co sa nas netyka, lebo neviem, ako sa mam k nemu spravat. Za takychto okolnosti sa s nim stretnut nechcem. Co mam robit? Ako mu to mam dat? Mate nejaky napad? aj nad postou som uvazovala, ale to by mohol pochopit tak, ze ked som uz vynalozila tolko usilia a isla na postu, len aby som sa s nim nestretla, tak ze ho uz nikdy nechcem vidiet, a to zas nechcem, aby si myslel, fiha, komplikovane, no nic, ale aj tak dakujem za kazdu radu ;), mozno predsa len motyka vystreli a pridem tu na nejake zaujimave riesenie