Mam vazny vztah, ale stretavam sa s inym a milujem ho

Príspevok v téme: Mam vazny vztah, ale stretavam sa s inym a milujem ho
zelenoocko

Ahojte vsetci!
Viem,ze vela z vas ma odsudi,ale napriek tomu chcem,aby ste mi pomohli.Som skutocne v stave,ze neviem zo seba nic ine dostat,len prosbu o radu.
Mam 17 rokov,mam vazny vztah.Priatel je o 15rokov starsi.Nasa laska je silna,ale som vo vztahu nestastna a hadame sa velakrat.Mam dobreho priatela(kamarat je velmi slabe slovo),ktoreho poznam zhruba dlhsie ako mojho priatela.Mohol by mi byt otcom,je zenaty,ale so svojou zenou nezije,vlastne ich len financne podporuje,stara sa o nich,je to jeho povinnost a pre neho su deti vsetkym a zena je chora,tak jej pomaha rozne.Je to uzasny chlap,ktory je vtipny ale aj zodpovedny a starostlivy.Zaujima sa o mna, o moje starosti aj zdravotne tazkosti,ktore su tiez vazne.Ked za mnou prisiel, vzdy to bolo na baze dobreho kvalitneho priatelstva.Smiali sme sa velmi,vtipkovali sme,rozpravali sme si rozne zivotne situacie a pribehy,ja som ho pocuvala a pozerala sa na mna.Obcas mi dal pusu na licko a na celo a objal ma.Vzdy to iskrilo.Pohlady,letme dotyky...vzdy.flirtovali sme takou skrytou formou.hovorili sme si tajne veci,ktore nikomu inemu nehovorime,stali sme sa takymi dovernikmi,zverencami,imaginarnymi milencami...vedel,ze som vo vztahu nestastna,ale snazil sa ma podporit.s priatelom sme dokonca za nim aj boli niekolkokrat,ked sme boli blizko.bolo to v pohode.no tentorat sa to zmenilo.sedeli sme vonku,bolo to neskutocne silne tie pohlady,smiali sme sa,sedeli uplne blizko vedla seba a bokmi sa dotykali.fajcili sme,chytil ma za ruku.... az som si sadla na taky drevenny stol a nohy som si dala dolu,na lavicku.on na nej sedel a pozeral sa na mna zblizka,niekedy to nedokazal ten pohlad zniest a musel sa uhnut,ale potom zasa.o hodinu sme obaja vedeli co bude.ale nechala som volny priebeh.letmo sa ma dotkal,pri objati som citila ako mi chce dat bozk.ale letmo som sa uhla.az neskor.uz to bolo.vasnive bozky,dotyky,jazyky,pohlady,bolo to strasne silne.moc silne.neuveritelne silne.dotykali sme sa.vedeli sme ze to uz lepsie nemoze byt v tej chvili,bolo to krasne emotivne.
viete,ja svojho priatela lubim,je pre mna vsetkym,ale je iny,nemame vo vztahu iskru,len stereotyp a ostatne blbosti,ktore on nechce zmenit,a ja to sama nedokazem.dnes som zazila nieco krasne,pretoze som to pocitila,ten pocit,ktory som necitila ani pri svojom partnerovi...som uplne zmatena,a stastna

pravy huhu

A co tu akoze mame radit? Ci mas zostat s jednym, alebo druhym, alebo co? Kazdy clovek je iny. Nepozname ani jedneho, ani druheho. Tak ako mame vediet, s kym mas zostat? Radsej sem nevypisujte taketo ko..tiny,

SWC

Zdravim vas vsetkych, mam jeden velky Problem a Fakt neviem ako dalej, tak by som chcela pocut vas nazor...
Mam 27 rokov mam priatela sme spolu vyse 3 rokov, je super je odomna 13 rokov starsi, velmi si rozumieme, je kumne velmi dobry, velmi si ma vazi, a spravil by premna vsetko, skratka je to chlap na ktoreho zena caka cely zivot...vsetko bolo super ja som mu city opetovala. No pred 2 mesiacmi sa stalo nieco, co mi uplne naburalo zivot. Pracujem spolu s jednym kolegom uz 3 roky, a nic nebolo, on ma vztah 6 rocny...ano stale sme flirtovali, ale len slovne, az ma raz pobozkal, bol to bozk krasny plny vasne, takto ma priatel nikdy nepobozkal...skratim to....zalubila som do kolegu, aj on do mna, ale to ze takto ublizujem svojmu priatelovi, ktory si to vobec nezasluzi, je strasne , velmi ma to mrzi...viem ze priatel je chlap pre zivot a ma lubi, ale nedokazem Sa odputat od kolegu, ked som snim, je to plne vasne, dokazeme Sa smiat aj plakat, obidvaja su citlivy, neviem ako dalej....teda viem Co by bolo spravne, ale moja hlava aj srdce to potlacaju...

Cathrina

No co ti mam na to napisat? Az raz ty budes starsia a chora a nebudes vediet kde ti hlava stoji, mozno si tvoj muz najde 17-rocnu milenku s ktorou ta bude podvadzat. A ti bude urcite super.

Liana...323

Bože baby, veď si užívajte mladosť, flirtujte, zabávajte sa, je leto, ste mladé, nádhera. Prečo riešite problémy dospelých? V 17tich som ani nerozmýšľala či sa cítim asexuálne. Stačilo mi, že sme boli spolu. Spoznávajte chalanov, možno raz zistíš, že ani jeden s tých dvoch nie je pre teba.
Ja som kedysi tiež riešila podobnú dilemu, nakoniec sa to skončilo s obomi a môj terajší manžel je pravý opak tých dvoch. A je úžasný. Keby som sa vtedy nafixovala na jedného a nehľadala ďalej, bola by som nešťastná.

zelenoocko

ahoj ewe. ano, asi sme na tom rovnako... ak nad tym uvazujem neviem co robit, som uplne v koncoch. dnes som s nim volala, boze a citila som chlad, trosku opovrhovania, a je to zle... je mi ho luto, strasne luto...neviem co robit

ewe12

ZELENOOCKO..vidim sa v tebe..mam priatela uz vyse 6rokov,vsetko klape,je uzasny,nefajci,nepije,mily a dobry,istotu mam s nim ako este s nikym nikdy,..ale spoznala som niekoho kto mi dal vasen,romantiku a lasku,znovu sa citim sexy a milovana,.. otazka je,.. zostat s partnerom a dufat,ze ma zacne bozkavat,objimat a milovat sa so mnou tak ako na zaciatku?alebo sa vzdat vsetkeho co mam a nechat sa uniest citom,..sme na tom rovnako a vidim ze obe mame poriadne pomotanu h;lavu,ibaze ja uz mam skoro 24...;(

zelenoocko

Nechcem ho velmi tlacit,aby som mu nedala pocitit,ze sa niekam ponahlam,no citim,ze sa rucam do priepasti,z ktorej sa tazko vystveram na zem.Som mlada,mam pred sebou skolu,vsetky dvere sa mi otvaraju.Zenaty priatel vie,ze som velmi citliva a hovori mi,ze sa nemam nad cim trapit vo vztahoch,ze som stretla len samych debilov,ktori vyuzili,ze sa viem velmi oddat,ak skutocne lubim.Povedal,ze si mozem vyberat,atd. a dne toto.Najhorsie je,ze je to zlozite,ze by som chcela,chcela by som citit znova jeho vonu na svojom tele,citit to,ako sa ma dotyka nezne a s uctou a bozkava ma,a citim sa,akoby mi cital myslienky,akoby vedel,co chcem...

janka24

JA tu nebuuem posudzovat vek, ale z toho, čo si teraz napísala mám pocit, že možno by si to mala skusit s tým ženatým ved sama píšeš- chcem kričat milujem ho, som pri nom spontanna, asi sa aj cítiš sexuálna pri nom, kedže tvoj terajši ti dáva opačný pocit, tak zrejme o take 2-3 roky nebudeš štastnejšia ak sa stále nemení- zrejme ani o tie dva- tri roky ti nebude davat bozky a nebudeš sa cítit sexualne a si mladá, aby si sa už teraz citila ako 60 ročna pri milovanom. Predstav si, že je to stále také rovnake, ale máš už 24 , ale ste už manželia...to by si sa cítila ešte viac zle zrejme a už nemohla ustupit,ale teraz máš ešte čas..tak by si sa nad tým mala hlbšie zamysliet a možno sa spýtat toho ženateho-alebo aspon v naznakoch zistit ako to bude s vami dalej..po tom všetkom