čo mi na to poviete????

Príspevok v téme: čo mi na to poviete????
katy22

Včera som mala taky rozhovor s mojim partnerom.Sme spolu asi rok. Spitala som sa ho co ku mne citi a on mi povedal ze ma ma rad ale ze ma nemiluje...potom som sa ho opitala ci by som mu chybala keby sme sa rozisli a on mi na to odpovedal ze nie....mozno trochu ale by ho to rychlo preslo...zostala som zarazena...ja ho lubim a myslela som si ze aj on ku mne citi nieco viac...ved ta odpoved ze by som mu nechybala znamena ze to ma vlastne na haku ci je so mnou alebo nie...potom som mu povedala ze ja takyto vztah nechcem ze ja ocakavam nieco viac od vztahu...a mozno by bolo lepsie keby sme sa rozisli...potom mi zacal hovorit ze mi tym nechcel ublizit ,ze mi povedal len pravdu,pital sa ma sto krat ci sa na neho hnevam ja som mu odpovedala ze nie len ma to sklamalo....JA neviem ma takyto vztah vobec buducnost????

bodocka

Katy dobre robis ze takto rozmyslas nad nim, ze sa s nim rozides. I ked pravdaze natahovacky s tym, ze spolu byvate su o to naviac, ale ak to citis tak ho nechaj. Nestoji ti za zniceny zivot. Naozaj si mlade dievca, urcite si najdes dobreho muza a ja ti drzim palce nech sa ti postasti a nech lahsie zvladnes ten rozchod:)

katy22

Summer no ja som mu uz vlastne povedala ze s nim uz nechcem byt.....ale vies my spolu uz aj zijeme a teraz ma caka ze sa musim odstahovat a to je este vacsi stres....ja som mu povedala ze medzi nami je koniec pretoze takyto vztah nema vyznam....ale vies to ze my povedal ze ma nemiluje je jedna vec ale to ako mi povedal ze by som mu ani nechybala a povedal to tak normalne akoby nic....a teraz je taky cudny....dnes som sa s nim ani tak nebavila...nemam sa ani o com....a som vlastne rada ze mi pravdu povedal....ale aj sa bojim rozist sa s nim a ist do noveho vztahu uz som si na nho velmi zvykla.....je to velmi tazke....ale urcite sa od neho stahujem aj ked to bude pre mna tazke....a ktovie mozno si uvedomi ze mu chybam a ze ma lubi....a ked nie tak nech ide do certa ja takto trpiet nechcem.....vzdy ked sa na neho pozriem sa mi v hlave premieta co vsetko mi povedal...

Summer_

Katy ja som nieco podobne zazila, aj ked u nas to bolo tak ze mi po roku chodenia oznamil ze ma uz nemiluje len lubi, a neskor mi uz nepovedal ani to ze ma lubi. Bolo to take cudne, strasne som sa trapila lebo ja by som mu zniesla aj modre z neba a on nic. Myslim si ze by si sa s nim mala rozist v pokoji, povedat mu dovod, ze ty cakas od vztahu nieco viac, chces niekoho kto ta bude milovat vazit si ta a komu budes chybat, pretoze toto je naozaj dost dolezita sucast vztahu. Nenehaj sa odradit jeho recami ze lasku aj tak nenajdes lebo ver mi ze najdes, mas len 22 si mladunka zamilujes sa a budes stastna apotom budes dakovat ze si sa s tymto muzom rozisla. Bude ta to boliet ale prejde to, tak ako prejde vsetko a najvacsia utecha pre teba moze byt to, ze po vasom rozchode ked ty trpis jemu je to jedno, nechybas mu. A tak sa utesuj, ze preco by si mala mat vztah s niekym komu teraz po rozchode nechybas. On je uz dost stary na to, aby sa nezmenil. Je to blbe ale je tak. Nemala by si travit zivot s niekym kto je zatrpknuty uzavrety ale s niekym kto veri v lasku a kto ta urobi stastnou. A ak ho predsa len lubis a nevies sa ho vzdat, urob to tak, ze sa s nim rozides s tych dovodou co som napisala a pockas ci pride. Mozno az ked ta strati uvedomi si ze ta lubi a ze mu chybas a pride, ak nie, kasli na neho rpide lepsi..

katy22

sumer ja si myslim ze on ani nieje schopny milovat a viem ze ked s nim zostanem budem len trpiet....aj teraz je mi velmi zle....bude naozaj lepsie ked ho necham....bude to boliet ale urcite menej ako by som s nim zostavala,to by bolelo viac....ale je to pre mna velmi tazke

Summer_

Podla mna by si ho mala nehat, nech ho akokolvek teraz lubis, pretoze neskor si najdes niekeho /a to som si ista/ kto ti povie ze ta miluje a ze by si mu chybala kazdy den kedy by ste neboli spolu a ty budes stastna ze si si isla za svojim stastim a ze mozes prijmat lasku.. Si este velmi mlada a nemala by si premrhat svoj zivot s niekym, kto ta nemiluje a pri kom sa budes cely zivot pytat "bude ma raz ten muz milovat?"

katy22

ano mas pravdu bodocka asi je pre mna velmi stary a zatrpknuty to urcite je....neviem ako je mozne po 1roku spolu ze mi povie ze by som mu nechybala!!!! to ma asi povazuje za taku handru....

bodocka

tak co dodat? ludkovia tu maju pravdu. ved ked ti povie, ze by si mu nechybala..to nie je mozne aby to povedal clovek ktory lubi, nie to este miluje... a tvoje nadeje na lasku ti nici tym, ze ti povie,ze lasku nenajdes?? asi je nielen sklamany zo svojho minuleho vzutahu, ale aj on tebe takto ublizuje... hm podla mna je v tomto pripade k tebe dost stary..zatrpknuty ludia vo vztahu si myslim ze nie su moc vhodny. nechapem potom naco s tebou je ked ta nelubi..a este 1 vec- ked ziarli, este to neznamena ze ta naozaj lubi.. moze ist o jeho privlastnovanie.. proste moze to byt jeho povaha.

katy22

niekedy som si myslela ze ma ma viac nez rad robil mi ziarlivostne sceny a tak... ale teraz neviem co si mam mysliet...dnes som sa s nim ani nebavila a ani som si ho moc nevsimala a bol taky cudny nervozny...totiz on ma aj taku cudnu povahu ze je velmi uzavrety..neviem ci si to len nechce priznat alebo mi povedal pravdu....