vysoká škola

len-tak

len-tak2-- noo mam tu len jednu kolegynu, je na tom rovnako ako ja.len je tu dlhsie. nie titul tu nepotrebujeme.. ale ja som o nieco lepsie,ze som to aj studovala.ona studovala chemicku.

len tak 2

Nooooo googlil som trochu, v Tvojom obore je ozaj asi najvhodnejsia nieaka ekonomika abo nieco take... Neviem ci musite mat v praci titul v obore na lepsie pracovne miesto, abo vyssiu platovu triedu ... Abo sa skus popytat kolegyn na vyssich poziciach, ze co studovali aby sa dostali tam kde sedia..

len-tak

toto mi nieco hovori..asi som si nieco podobne raz robila, ale som dala vela moznosti ze neviem a vyslo mi velmi vela toho.skusim eeste raz a presnejsie, aj tak dakujem :o)
a da sa to teda niekde zistit, na co by som sa hodila (teda okrem tej stranky)

mari2563

našla som túto stránku, tu si môžeš urobiť test zručností alebo záujmov, alebo pozrieť povolania podľa predmetov a iných charakteristík - dúfam, že ti to pomôže. Ja som si zo srandy jeden z nich urobila a v jednom zo zamestnaní, ktoré boli vo výsledku aj pracujem. :)
www.povolania.eu

len-tak

maturita- jasne, mas uplnu pravdu. ako som uz ale pisala nizsie, mne vobec nejde o ten titul. len sa chcem vzdelavat..ucit sa..ja mam tiez dobru pracu,ktoru by som nemenila. viem dva jazyky. ale aj tak mi nieco chyba.

maturita

ja nemam ani maturitu-nemam sa cim chvalit, len chcem tym povedat, ze aj bez nej som uspesna v praci a coho sa chytim, tak to urobim 100%. niektore moje kolegyne s VŠ ked si nevedia s niecim rady, tak sa pytaju mna, ako riesit problem. mam aj take kolegyne, ktore studuju VŠ, no daju mi jasne najavo, ze nemam vzdelanie, ale popri tom su hlupucke. to, ze nemam ani maturitu bolo moje lajdactvo, no som dost chytra, aby som sa uplatnila na trhu prace. takze titul pred, ci za menom nam nezabezpeci dobru pracu a este lepsi prijem.

len-tak

ja sa rada ucim..ako vzdy mi to islo. a bavilo ma, stale sa ucit nieco nove a teraz mi to chyba.
robim colnu deklarantku,to som aj vyucena zo strednej..je to fajn.ale bavilo by ma aj nieco ine, hocico. len nic s ekonomikou a takymito podobnymi vecami.to vobec nie.

mari2563

len tak, ja som to nemyslela v zlom. Ok, ty prácu máš, ale kopec externistov je nezamestnaných, myslia si, že im tá "ľahká" výška pomôže nájsť robotu a potom sa divia, že nič. Vzdelanie je dôležité, ale dôležitejšie je učiť sa tak, aby si mala z toho aj radosť, aby ťa to bavilo. V akom odbore pracuješ? prípadne, v akom by ťa bavilo pracovať?

len-tak

nie, urcite nie kvoli titulu. ale tak chcem sa vzdelavat, chcem ziskavat nove vedomosti. takto sa citim,akoby som osprostievala a zivot mi unikal pomedzi prsty.. pracu mam vybornu, som spokojna. no este mi nieco chyba..