Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG, prosím o radu..

Príspevok v téme: RNG, prosím o radu..
petra987

dobrý večer RNG, veľmi pekne by som Vás prosila o radu. zajtra odchádzame na dovolenku a dnes večer ma neskutočne začal bolieť zub, celá pravá strana. stále som to pripisovala, že je to z toho, že mi tam rastie zadný, nový zub. lenže dnes som si pred tým rastúcim zubom našla zub, na ktorom je kaz! teraz neviem čo mám robiť, zubára nestíham, keďže odchádzame hneď zajtra ráno, všetko je už vybavené. proosím Vás, neviete mi poradiť niečo čo by mi na tento problém zabralo? aby som celú dovolenku zniesla bez bolesti? aby ma to nebolelo, aby som ti nejako liečila, ja neviem čo mám robiť, ak sa vôbec ešte niečo dá robiť. ak viete, veľmi pekne Vám budem vďačná, skutočne.

a ešte mám na Vás jednu otázočku - z toho rastúceho zuba mám opuchnutú pravú stranu a veľmi ma bolí aj prvá uzlina, mandla, asi ju mám napuchnutú, lebo ju cítim, keď prehĺtam a celé ma to tam škrabe. nepoznáte niečo fakt účinné na dezinfekciu celého hrdla? aby ma to tam neškriabalo a aby sa mi v pohode prehĺtalo, a hlavne, aby mi nič nepokazilo dovolenku.

za rady Vám neskutočne vopred ďakujem, naozaj, veľká vďaka, ak poradíte!

monky40

má niekto skúsenosti s liečbou endiometriozi??? Hovorí Vám niečo liečba zavedením vnútromaternicového telieska????

RNG

Nuz ako som povedal, ked mas nejaky strieborny predmet, mozes si urobit iontoforezu striebra.
To mi pomohlo uz viackrat, ked zubar chcel robit hned resekcie a vrtat.
Nehovorim, ze je to permanentne riesenie, ale nic na svete nie je permanentne....

petra987

tak a čo mám robiť? samozrejme, že najlepším riešením je ísť k zubárovi, ale keď zubára nestíham, ráno hneď cestujeme, nie som nijako objednaná ani nič. čo iné mi ostáva? tak sa aspoň pýtam na rady ako to ten týždeň vydržať, niečo čo ten zub upokojí a nebude ma bolieť, preto som aj podotkla, AK SA VôBEC EšTE NIEčO Dá UROBIť.

zara

Nie si tak trocha naivná?Ako ti má pomôcť RNG s chorým zubom?Spýtaj sa ráno v lekárni a iste ti poradia,že najlepšie je navštíviť zubára.

petra987

RNG, prosím ťa, ja len zajtra úplne skoro ráno stíham narýchlo skočiť do lekárne, nič viac. čo z toho by si mi poradil, niečo čo najviac zaúčinkuje na ten boľavý zub - jednak ten čo rastie a jednak ten, na ktorom už je vytvorený kaz? a myslíš, že keď si kúpim to čo mi poradíš, tak ma to počas dovolenky nebude bolieť? pardon za toľko otázok, ale veľmi pekne Vám ďakujem..

RNG

Protizapalove su curcumin, dumbier, bromelain a ine. Antimikrobialne(lebo za tym zapalom su pravdepodobne nejake mikroby) su napr citricidal, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, koloidna strieborna voda....

Ja osobne pouzivam na zapaly pri zuboch metodu iontoforezy striebra, pozri na :
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.