vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku

Príspevok v téme: vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku
neverna

som zmetena.
mam 24, vysoku skolu, skvele zamestanie, milujucu rodinu, pritelov, zdravie, ale napriek tomu mam tajomstvo ktore ma tazi ako obrovsky kamen. ked osm mala 19 mala som priatela boli sme spolu 2 roky. rozisli sme sa pretoze sme dlho uvazovali o tom keby sme mali spolu malinke, keby som otehotnela, tak by sme si ho nehali, ale pristihol ma ako si beriem - 72hod. tabletku po. zlakla osm sa, a zistila ze v 20 niesom pripravena mat dietatko. pochopil to tak ze nechcem aby sme mali spolocny tivot a malinke.

ked som mala 22 spoznala som jedneho muza je odomna o 5 rokov starsi, ma perfektne postavenie, zabezpecenu buducnost, dobre meno, patri do smotanky, jednoducho je to princ ktory z nicoho nic neprifrcal na bielom koni , ale na ciernom BMW. ked osm mala 23 poziadal ma o ruku, suhlasila som, milujem ho, je to dobry clovek, s dobrym srdcom, a bude z neho skvely otec - podla spravania k detom. ked som bola mala, obracali sme kazdu korunu, a zili z vyplatu na vyplatu, uz ako dieta som si hovorila ze ja nikdy nedopustim aby som ja, a moje deti treli biedu.

pred piatimy masiacmi ked bol manzel na sluzobnej ceste, som stretla toho byvaleho, bolo to take necakane a pritom take prirodzene, pozval ma na veceru, suhlasila som, po veceri bolo vino, prechadzka, jeho byt, jeho gauc, jeho pery a nakoniec jeho postel, nebol to sex, milovali sme sa. na druhe rano som mmu povedal ze som vydata. povedala som mu ze toto nemozme a na par tyzdnou bol pokoj. teraz je to uz takmer 5 mesiacov co sa stretavame,neviem ako dlho to bude este trvat, ale ten muz s ktorym som neverna manzelovi ktory ma vecer caka kym pridem z prace, a ktory mi medzi dverami povie ze ma miluje, tak ten muz mi povedal ze chce so mnou byt do koca zivota, ze som zena s ktorou chce mat deti... a ja neviem ako dalej, viem ze keby som pred rokmi nezobrala tu tabletku bola by som teraz matkou, a milovala nielen z rozmu ale aj zo srdca

neviemneviem

menty123: no ja neviem, ale podľa mňa to čo prežíva jano111 musí byť hrozné...predstav si, že si na jeho mieste: že máš dieťa a nikdy ho nebudeš môcť vidieť a to dieťa bude volať otcom niekoho iného...a to len preto, že tvoja partnerka ťa opustila kvôli peniazom...mne to príde hrozne kruté...

menty123

misinka je asi stara panna,
milovana niaka ortodoxna katolicka
a jano 111 chudak, ktoreho okaslala frajerka a kade chodi narieka a nadava.
pucka, mala by si mu to povedat inak ta to bude zozierat...ak je rozumny a da sa s nim dohodnut, tak moze chodit to dieta navstevovat..
neverna, skuste si dat dlhsiu pauzu a po nej uvidis, co a ako...ci to je stale take silne a vasnive, alebo je v tom aj kusok odhodlania a presvedcenia...lebo ako sa hovori, zide z oci zide z mysle

usiko

suhlasim s BMW forewer,

akokolvek sa rozhodnete, myslim tym neverna a pucka, bude vas to trapit, lebo milujete dvoch muzov, aj ked inak.....

kazdy clovek ma ine priority, kazdy sme iny, a citime a vnimame inak....neverna, strasne tazko je radit ti, ty musis vediet, co chces...vies, ja chapem, ze v detstve ste mali biedu doma, a nechces aby to zazila aj tvoja rodina, ale netriet biedu neznamena iba byt veeeelmi dobre zabezpeceny, mat dobre postavenie a tak...ale aj mat slusnu pracu, a zarobit dost nato, aby ste mali dostatok, nie prebytok.....ty musis vediet, koho nazaj lubis, ty musis vediet, koho fakt poznas a po boku koho budes mat stastny a vyrovnany zivot....skus nemysliet na materialno a porovnaj si tych dvoch muzov, svoje pocity pri nich a tak.....co ti vychadza?

a vy ostatni, ste niektori strasne hnusni...ososbne si myslim, ze ste velmi nestastni so svojim zivotom, na nieco nastvani, nespokojni, ked dokazete takto sa navazat do niekoho, kto sice urobil v zivote chybu, alebude za nu pykat navzdy....naco chodite na toto forum? aby ste este viec ubili niekoho, kto sa uz aj tak trapi? to vas naozaj tesi? ubohi moralisti.....

Fridy

Neverna: pre obidvoch je to cosi zakazane preto asi po sebe tuzite viac. Tvoj byvali vie, ze si zadana preto to mozno povazuje za viacej vzrusujucejsie.... Ty sama vies ako to bolo medzi vami v minulosti, ako si sa pri nom citila. Keby ta vtedy tak mal rad, tak sa nerozidete kvoli tabletke, ale pochopil by, ze este nieste pripraveny na dieta... Chciet je dost, ale nie vsetko.... Aby si to potom neolutovala, co si sa zaprisahala ako mladsia...

BMW forewer

Tolko moralistov, ze mi zle doslo. Pustate sa do pucky aj do nevernej ako bezchybni. Neobhajujem ani jednu z nich, ale boli to ich rozhodnutia a urcite nie lahke.

Neverna, ak urobis tak ci tak, vzdy si budes hovorit ze si urobila chybu. Osobne si myslim, ze ak by ti BMWak dal kopacky, tak by si to brala ako vykupenie...

Pucka, zvaz si, ci to ten chlap naozaj znesie vychovavat cudzie dieta. Nie adoptovane, ale od ineho chlapa, vysledok nevery. Ja by som mal strasny vnutorny boj, rozum by vravel jedno, ale vnutorne by to bol boj. Tiez si myslim ze by mal otec vediet o svojom dietati.

BMW, ten kto vlastni BMW, nemusi byt hned mafian alebo si nan musel nakradnut. Je dost mozne ze maka 12-16 hod denne, alebo je len uspesny.

PS: Nevlastnim BMW a ani ine drahe auto.

usiko

hlavne netreba nevernu sudit, pretoze nieco podobne sa moze komukolvek stat....aj ked si myslite, ze vam nie.....takze tak......

milovna

hlupucka zena ktora nevie co chce.stale hladas dakeho princa.to znamena,ze ked ti pride do cesty este niekto lepsi ako oni dvaja,tak uz budes total zmetena.nevies ci nic vazit.,5 mes.podjebavat?hm.to sa nerobi a uz vonkoncom ked si vydata.nepoviem keby si nebola vydata ale si vydata a asi nevies co si prisahala pred oltarom.pekne hnusne od teba.keby to vedel ten tvoj tak neviem neviem.asi by si zasluzil lepsiu milovat.prepac ale asi nevies co znamena manzelstvo.mala by si si to vazit a nie si robit co chces.by ma zaujimalo keby to robil ten tvoj ako by si to zobrala.hadam sa uvedomis a napravis to

verna

neverna : to je dosledok toho, ze si este nedozrela na zenu, si este deculo. take zeny väcsinou dopadnu zle a zostavaju opustene bez penazi!! to nie je utok na tvoju osobu, to je kruta realita!

drabble

Už na ňu toľko neútočte, isto sa trápi. Ale inak absolútne súhlasím, otec dieťaťa by mal právo vedieť pravdu. Nediv sa, že nechcel zachraňovať vzťah, keď si sa k nemu takto zachovala. A čo sa týka dlhoročného: zatiaľ si neporodila, takže nevieš, ako to dieťa bude brať. Máloktorý muž bude mať rád dieťa, ktoré vzniklo z manželkinej nevery (podľa mňa taký ani neexistuje a ak áno, mali by ho vyhlásiť za svätého). Čo ak bude k nemu hnusný, čo urobíš potom? Už nebudeš môcť vrátiť späť svoje rozhodnutie.