vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku

Príspevok v téme: vydala som sa pre peniaze, mam pomer pre lasku
neverna

som zmetena.
mam 24, vysoku skolu, skvele zamestanie, milujucu rodinu, pritelov, zdravie, ale napriek tomu mam tajomstvo ktore ma tazi ako obrovsky kamen. ked osm mala 19 mala som priatela boli sme spolu 2 roky. rozisli sme sa pretoze sme dlho uvazovali o tom keby sme mali spolu malinke, keby som otehotnela, tak by sme si ho nehali, ale pristihol ma ako si beriem - 72hod. tabletku po. zlakla osm sa, a zistila ze v 20 niesom pripravena mat dietatko. pochopil to tak ze nechcem aby sme mali spolocny tivot a malinke.

ked som mala 22 spoznala som jedneho muza je odomna o 5 rokov starsi, ma perfektne postavenie, zabezpecenu buducnost, dobre meno, patri do smotanky, jednoducho je to princ ktory z nicoho nic neprifrcal na bielom koni , ale na ciernom BMW. ked osm mala 23 poziadal ma o ruku, suhlasila som, milujem ho, je to dobry clovek, s dobrym srdcom, a bude z neho skvely otec - podla spravania k detom. ked som bola mala, obracali sme kazdu korunu, a zili z vyplatu na vyplatu, uz ako dieta som si hovorila ze ja nikdy nedopustim aby som ja, a moje deti treli biedu.

pred piatimy masiacmi ked bol manzel na sluzobnej ceste, som stretla toho byvaleho, bolo to take necakane a pritom take prirodzene, pozval ma na veceru, suhlasila som, po veceri bolo vino, prechadzka, jeho byt, jeho gauc, jeho pery a nakoniec jeho postel, nebol to sex, milovali sme sa. na druhe rano som mmu povedal ze som vydata. povedala som mu ze toto nemozme a na par tyzdnou bol pokoj. teraz je to uz takmer 5 mesiacov co sa stretavame,neviem ako dlho to bude este trvat, ale ten muz s ktorym som neverna manzelovi ktory ma vecer caka kym pridem z prace, a ktory mi medzi dverami povie ze ma miluje, tak ten muz mi povedal ze chce so mnou byt do koca zivota, ze som zena s ktorou chce mat deti... a ja neviem ako dalej, viem ze keby som pred rokmi nezobrala tu tabletku bola by som teraz matkou, a milovala nielen z rozmu ale aj zo srdca

bmw forever

Toho oficialneho partnera ktory ma BMW, necitila si presne to aj predtym co teraz citis s tymto? Do tohoto "byvaleho" si mozne len blaznivo zamilovana tak ako si bola aj predytm do toho na BMW, ci nie? A tento muz ktoreho podvadzas ked je na sluzobke ta miluje tiez a tiez chce mat s tebou deti, ci nie? Rozum hovori ze BMWak je jasna volba, ale tiez mam chaos v hlave, i ked u mna aj mozog vravi nieco ine...PS: Nemyslim si, ze si sa vydala kvoli peniazom, zeny predsa nechcu louserov, chcu muzov co vedia co chcu a nie su chudobny, vedia zabezpecit rodinu atd. Je to prirodzene, z lasky sa uplne zit neda...