Alternatívna medicína?!

Príspevok v téme: Alternatívna medicína?!
cudliprstik

Ahojte. Nemá niekto prosím Vás skúsenosť s liečením za pomoci alternatívnej medicíny. Začali mi veľmi silno padať vlasy, tak ma manžel zobral k páru liečiteľov do Dvorov nad Žitavou. Majú tam taký prístroj, vyzerá to ako väčšia myš k počítaču, položíš na to ruku a zisťuje ti prípadné choroby. Išla som tam s vypadávaním vlasov, a prišla som domov preplašená na smrť. Povedali mi, že vraj trpím boreliózou, hoc ma nikdy kliešť nepoštípal, vraj budem mať aj astmu, nemám vraj žiadny imunitný systém a organizmus mám plný toxických látok a plesní. Zhotovil mi dáku tekutinu vo flaštičke - hologram, a predpísali mi nejaké holandské kvapky, čo príde na dobierku. Vraj keď sa nebudem u nich liečiť, tak dlho nepožijem. Prosím, prosím má už niekto takéto skúsenosti, dá sa tomu veriť? Určite som preplašená natoľko, že idem na komplexné vyšetrenie, ale teraz neviem, či mám všetky tie kvapôčky aj užívať. Za skoré odpovede ďakujem.

cudliprstik

Jánoš - my sme túto tému už vydiskutovali, a väčšinou každý sa tu podpisuje nickom, a trochu vylepšiť tvoju gramatiku, by nezaškodilo

Jánoš

ked niekoho obvynujem a mam sebe trochu cit spravodlivosti tak aspon podpíšem svoje meno, takto vypadáš ako niekedy komunisti boli...

cudliprstik

aha :-))), manžel má známych, čo žijú v Amerike, tak to vraj skúsi tak, ale po tej skúsenosti s tými liečiteľmi, povedal, že to zoženie aj spod zeme :-)

RNG

Nuz ja zijem v USA a tunajsia posta je dobra. Dostanem to dorucene (obvykle do firmy, lebo domov chodim len spat viacmenej)do ruk.
Ale viaceri na Slovensku uz pisali tu na fore, ze si to odtial objednavaju, co sa vyplati, hlavne ked maju viacero veci objednanych naraz aj napriek velmi drahemu postovnemu.

RNG

ten uvedeny divoky yam je besne drahy. Ja pouzivam standardizovany(tj so zvysenym obsahom Diosgeninu, ucinnej latky, polotovaru na tvorenia hormonov)od vyrobcu Swansonvitamins.com

cudliprstik

RNG - ďakujem za rozpis vitamínov :-), ale čo je to yam. Mám 38 rokov, takže to bude určite aj tými hormónmi.
Ten prístroj, čo majú je na tejto stránke www.nutrienergetics.com

RNG

selen, zinok, jod, probiotika, lecitin,vitamin C a E, pripadne v strese aj vitaminovu zmes Stress B, to by mal brat kazdy

Ak zacinas mat hormonalne problemy, tak aj yam, lebo inac ti to celkom rozhadze hromadu procesov v tele, od travenia po hospodarenie s vitaminami a to vedie k zrychlenemu starnutiu

elviee

cudliprstik, sa ti divim, ze si tam vobec isla a dopredu si si nezistila nic blizsie o ich metodach a este si tam zbytocne nechala kopu penazi.