Je mi zo seba zle

ch.poradkyna

ja by som sa vykaslala na delenu stravu a spestrila viacej jedalnicek:
ovocie, zeleninu, jogurty, vajicka, chude maso, tuniak, ostatne ryby, syry, oriesky, strukoviny a dalsie veci..

rozdelila by osm to na 5 casti, doobeda viacej sacharidove+ovocie, poobede viacej bielkovinove + zelenina...

kazdy den obmienat..jeden den na veceru prazenicu so zeleninou dalsi den karfiol na pare so syrom a sunkou napriklad...nemat to jednotvarne..viacej zeleniny ako ovocia..

k tomu cvicenie 3 krat do tyzdna a vysledok zarucujem...

tucneprasa

Pijem min.2,5l tekuti nesladenych denne.Jem delenu stravu,ziadnes sladkosti, vpyrazane.Dnes som na ranajky mala musli s mliekom, banan a na obed som mala kuracie masko na vode so zeleninovym salatom.Poobede si dam uz len nejake ovocie alebo zeleninu.
A cvicenie : stale hodina - plavanie, aerobic, bicyklovanie - rotoped, posilnovanie,tenis, striedam to.

ch.poradkyna

mozno si len myslim ze sa spravne a zdravo stravujes..

napis priklad co si jedla pondelok, utorok, streda..kolko pijes a aky konkretne cvicenia cvicis..kedy mavas posledne jedlo..kolko krat denne jes...

moze byt velmi vela pricin..

ze cvicis je len plus..ale samotnym cvicenim neschudnes..takze ked vaha napriek tomu nejde dole bude chyba v nespravne upravenom jedalnicku

truli-muli

ahoj, podla mna nemas az taku hroznu nadvahu. Mozem vediet, odkedy cvicis a mas spravnu zivotospravu ? MOzno by si mohla skusit nejest po 17 hodine... Mne to pomohlo :) Okrem toho, je lepsie, ak ti idu kg pomalsie dole, ako rychlo .. aby sa potom neskor nedostavil jojo efekt. Drzim prsty

modelkasexi

No osobne si myslim, ze ten pas a boky su hrozne.Mala by si mat pas aspon 66-67 a boky urcite menej ako 100, ved mat 100 to je obezita.Ach dievca rob so sebou nieco,lebo Ta nikto nebude chciet a budes tucna zakomplexovana buchta.
Keby som tak vyzerala nechodila by som medzi ludi.

radka2

tucibomba, co je to kazdy den? to sa neda schudnut za tyzden 10 kil, bud trpezliva a nech ta to neprejde. hlavne to nerob nasilu. Ved sa venuj ktoremukolvek sportu, co ta bavi..ale to tu bolo uz milionkrat rozoberane.
drzim ti palce:)

Zuzk

Ved to vobec nie je take strasne. Staci Ti schudnut 5 kil a bude to v poriadku :) Ja mam sice - 169 cm, 60 kg, tiez nie som spokojna, ale myslim, ze tucna nie som, aj ked momentalne dufam, ze do konca septembra dam dolu este takych 5 kg- drzim v tom istom palce aj Tebe :) A niekedy si kludne nieco sladke daj- ja by som bez sladkeho raz za cas nevydrzala. Cez den jem v podstate normalne, len po 5ej nejem a cm idu dole, aj ked kila ani nie :)

janka24

Tak ja važim 56 a meriam 170, ni som tučna ale určite si nemeriam boky lebo viem že si z nich neodrežem.-))stači ti schudnut možno na 60 a ak cvičiš a neprejedaš sa tak neviem kde je problem...tu su všade rady ohladom spravneho stravovania acvičenia..zase nemáš nejaku extra nadvahu...