Aj vy neznašate ak sa vam všetci staraju do života?

Príspevok v téme: Aj vy neznašate ak sa vam všetci staraju do života?
Saska.

No ja by som vtedy "vraždila". Neznášam ak sa ma v praci, alebo suseda vypytujú čo som robila cez vikend (a ja že nič oddychovala)normalne to nechapu a kam idem na dovolenku a ak poviem že nikam tak vypleštia oči že nikam ????? akokeby to bola povinnosť. A stale či už niekoho mam a prečo nemam keď už mam 24 rokov, prečo nechodim do barov a na diskoteky... bože to su fakt všetci tak trafený a nemaju čo robiť iba sa starať do života druhých?
Ako im mam odpovedať aby dali pokoj?

mariah

ja tiez neznasam ked sa ludia do mna staraju. ja sa do nikoho nestaram tak nech sa ani oni laskavo do mna nestaraju, nikto nie je na ich nazory zvedavy. a ked uz je to nevyhnutne slusne vseobecne odpoviem - tak ze z toho nic konkretne nevydedukuju. zasadne nerozsirujem o sebe ziadne surkomne informacie. mimoriadne otravy odpalkujem takymi superlativmi ze ich ide duplovane slak trafit, hlave tie zavistlive susedky.

tutuna

Je to presne, ako ste tu pisali, ak nemas frajera, povedia ti, ved si niekoho najdi. Spravne, pojdem na ulicu a prveho, ktoreho uvidim schmatnem. Tiez aj mne jedna povedala, ze ona mi niekoho najde. A ja, uz trochu podrazdena, som jej odvetila naschval dobre a ona zacala premyslat, kto je z jej znamych volny. Nakoniec jej vysiel iba stary mladenec 44 rocny. Ja som vtedy nemala ani 22. A to mi predtym vycitala, ze chodim s 28 rocnym, ze je pre mna uz pristary. Teraz chcu dat dokopy mna a 19 rocneho fagana a my sa z nich iba smejeme, lebo ziadna pritazlivost medzi nami nie je a on ma okrem toho frajerku, ale im nic nepovedal.

[zruseny12]

...nemyslim si,ze by to bolo trapne,ked sa tu niekto postazuje...je to ANONIMNE...
SKOR JE TO TRAPNE,KED NIEKTO/napr.ako moja SUSEDA,roznasa ma po celom meste,a PRITOM SI LEN VYMYSLA,a najviac sa cudujem tym ludom,ze ju vobec pocuvaju.../
ved niekedy sa tomu uz len smejem,co si ona vie povymyslat a co vsetko ju trapi...PRIPADA MI AKO KEBY NEZILA ANI SVOJ ZIVOT,ALE ZIVOTY INYCH,LEBO ona nestara sa len do nas,starala sa aj do inych podla toho,co som pocula od dotycnych ludi...takze toto je TRAPNE.../

JOSIE
ty ked mas potrebu sa vyrozpravat tak to urob,NEDUS to v sebe...LEBO SKODIS LEN SAMA SEBE...CASOM SA NAUCIS AJ TOTO IGNOROVAT,NA VSETKO TREBA CAS,KTORY RAZ PRIDE...
TAKYCH LUDI TREBA IGNOROVAT,ale TREBA aj o nich rozpravat,ABY NAS OSTATNYCH NEPREVALCOVALI,AKO BY TO BOLO,KEBY sa taky ludia ROZMNOZILI,A MY BY SME LEN TICHO TRPELI...

**********ZI A NECHAJ ZIT**********
...ja sa riadim podla toho,ale ak to nejde,treba sa aj ozvat/ale treba zvazit kedy a ako/
VELA STASTIA TI PRAJEM

severka

u nás v robote máme jednu babu takú,čo každému všetko vytára o sebe :) a ona tiež chce vediet všetko o iných...jednoducho úbohá tlstá vtierka

marry jane

moj názor je taký, že keď si z nich začneš robiť srandu, tka ich ešte viac vyburcuješ a budú r´´ypať ešte viac....... no keĎ ich verejne odkúriš, tak Tˇa už nechajú, lebo sa budú b፠ďalšieho odkuru :D. alebo im to povedz na rovinu, že je to hnusné a či ich to baví alebo to proste nerieš :D.. ty za to nemožeš aké sú, ale hlava bude bolieť teba, ak sa nad tým budeš zamýšľať, hehe a si zober mediálne známych ľudí, koľko klebiet padne na nich, keby oni ich mali riešiť, tak by scvokli a to nehovorím o fotomonňntážach roznych a pod.

marry jane

čo ja viem? srandu? to podľa mňa klesneš len na ich úroveň, skor ich nejak inteligentne odkúr alebo ich prosto nerieš a oni ak uvidia, že sa už pre to, čo vravia netrápiš, tak ich to veľmi naštve.

josie

na niektorých je teda riadne vidieť ako im to robí dobre, začnem to riešiť tak že si z nich budem robiť srandu ako radila menty123 možno dajú pokoj

marry jane

zo začiatku to vEľmi trápilo aj mňa a zožierala som sa preto, ešte som si dokonca kládla otázku, či ja nerobím niečo zlé, ja, chápeš, lebo mne to teraz nejde do hlavy ako som sa preto niekedy mohla trápiť. časom som si uvedomila, že to naozaj nezmením, ale to, či sa pre to trápiť budem alebo nie, tak to zmeniť možem a ja sa nechcem trápiť, lebo takí ľudia chcú presne toto docieliť tými svojimi rečami, aby som sa trápila, lebo to im robí dobre, tak takú radosŤ im neurobím.