URYCHLENIE MENZESU....???

faith

Pondelok mám isť an operáciu ktorú nemožem odložiť, ale viem že príde menzes. U6 dnes mám trochu také náznaky, čo mám robiť? citróny a ascorutin?je to suurne:(

holahola

tak ak ho uz mas a chces ho spomalit, zastavit, tak si vytlac stavu z citrona vo vacsom mnozstve a vypi to. vraj to pomaha na zmiernenie krvacania, na zoslabenie a pri konci uz na zastavenie.

[zruseny8]

ja som pocula zase ze citron je skor na to aby oddialil menzes. par dni, maximalne den-dva. mam to odskusane ale neviem co to urobi na konci menzesu

CMu_Q

to vobec netusim, moja spoluziacka pila citr.stavu od zac.menzesu aby jej skoncili skor,... no ani neviem ci pomohlo. Ja mam len taku infosku, to je vse :) viac ti asik neporadiim...

kozickaaa

noo o mesiac ma to netrapi..ale teraz chcem aby mi cim skor skoncilo :D a nevies mi este povedat za ako dlho zacne ten citron ucinkovat???

CMu_Q

mno bud si daj horucu sprchu aby sa to z teba co najrychlejsie spustilo. Aby to slo prec co najskor :) alebo skus citron, ... ale nic z toho nezarucujem, nakolko to nemam odskusane, iba som to niekde citala....