Ako mať kocky na bruchu?

jsn

t333
vies ja uz som zvyknuty ze strasne vela, lebo tych 15 ci kolko a par krat do tyzdna so mnou nic nerobi , viem ze kvantita nie je kvalita to je velka pravda , ale sam mam kocky a cvicil som takto :) ja sa nehadam kazdeho svaly mozu na to reagovat inac , takze ja len pisem to ako som cvicil a dosiahol som vyrysovane brucho a prsia :)

t333

jsn,
100-200 brusakov.ty si sa asi uplne pomiatol...
strasne sa mi paci ako tu radia ludia, ktori o cviceni vedia uplne hovno.
toto je krasny obraz toho vseobecne rozsireneho mytu, ze cim viac brusakov urobis, tym skor budes mat kocky na bruchu.
nie kvantita, ale kvalita!!!
uplne ti staci robit 3 dni v tyzdni 4x15 brusakov. a popritom zapojit radsej aerobnu aktivitu (beh, bicykel,...)

jsn

pravidelne do tyzdna cvicit ( 2-3x do tyzdna) a vzdy ked cvicite rozdelit si brusaky na 2 etapy,
1. etapa
klasicke brusaky ruky zahlavou, takychto urobte asi 100-200 podla moznosti hlavne to neprehanat a potom dalsich 100-200 s rukami za hlavou ale tak ze pri kazdom brusaku stredate strany, myslim to tak ze ked mate napr 1. brusak tak viac sa naklonite na lavu nohu a mate 2. brusak tak sa naklonite na pravu nohu , a potom nejaky 20-30 brusakov tak ze si lahnete na koberec nohy vystretne nasledne pokrcite v kolenach tak aby tam bol 90°uhol a nohy na konci prekryzite a cvicite + nejaky drepy pridajte

2.etapa - zopakovat to iste
co sa tyka prs tak lahnut na koberec zobrat jedno rucky , ruky vystret ako jezis na krizi a dvihat ku prsiam a potom kliky

tripleer

To čo tu ľudia píšete za koniny. Kocky na bruchu sa získajú jedine poctivým tréningom kombinácie objemu a rysovania .Vy čo ste chudý to máte ľahšie v tom že vám budú skôr vidieť ,avšak nabrať býva (väčšinou) ťažšie. Ak chcete brucho ,zabudnite iba na brušáky. Cvičenie nie je o pár cvikoch , že si dáte každý den kliky, pár drepov a pod .
Základ je pravidelné cvičenie (3x do týždn) podporované aeróbnym tréningom a HLAVNE stravou. Ak toto nedoržujete ,zabudnite na peknú postavu resp. kocky na bruchu. Každá pekná postava je o vyrovnanosti a mať iba kocky na bruchu a prsia nie je pekné , vlastne sa to ani nedá poriadne dosiahnuť a vyzerá to strašne! Viac o tom čítajte na normálnych stránkach ale rady typu : Rob brušáky denne a budeš mat kocky hodťe do koša!

Ema132

kazdemu to trva inak..podla toho kolko mas na bruchu tuku:)) a na prsia su dobre obycajne kliky... spevnia sa ti aj ruky a aj chrbat;)

tiktak

viem ze to nie je k teme..ale mozno by buddte vediet pomoct....chcem sa opytat, ci niekto mal problemy po aplikovani henny.. (docasneho tetovania).. svrbenie, palenie atd.....lekar mi predpisal krem, neviete nahodou aka e doba hojenia??? prosim o radu... DAKUJEM !!

debra

Predavaju dvojkilove cinky, na zaciatok aj kilove su dobre a cvic podla nejakeho programu napr. si vyhladaj na nete. A brusaky tiez. "Kocky" si mozes aj doma vypracovat, no najprv sa musis zbavit tuku na bruchu. Mne sa to podarilo, ale nemala som tukove vankusiky :-)