Mám obrovský problém!svrbenie+ružovkasty vytok a idem za 12 h. k moru(dovolenka)

oukydouky

ja byt na tvojom mieste, tak ho ovoniam, ci nesmrdi, ci nie je nejak uz stvrdnuty ten krem a potom by som to riskla a natrela si ju...a uvidis, ci to bude stipat alebo co...popripade si zober so sebou rumancekovy caj a rob si aspon raz za den sedavy kupel...

n,..

no je rok po záruke:( a lekárne majú u nás len do 22:00 a to nestíham:( bo bývam dalej od mesta..... opoviete či to je zlé rok?

oukydouky

A kolko je po zaruke?...lebo az je to uz niekolko rokov, tak to by som neriskovala...prajem ti i napriek tomu prijemnu dovolenku, verim, ze ti probelmy zmiznu:)) a inak viem, ze asi uz cochvila odchadzate, ale niektore lekarne mavaju aj pohotovost, tak mozes si ho este kupit:) a hlavne na vytok tu tabletku...

sasena25

to nevadí,že je po záruke,ja tak užívam tiež lieky a presne s canestenom sa mi to stalo a aj tak pomohol,bol po záruke asi 4 mesiace...a počuj ak je po záruke nejako viac rokov tak neriskuj :)..ale držím palce,nech to prejde

n,...

no a teraz mám ešte väčší problém .. chcela som si kupiť ten canesten krem.. a doma som našla .. tak že nemusim si ho kupiť.. a isť do mesta.. lenže som to až teraz zbadala že je po zaruke no dufam že ma to prejde inak som v kaši!!!

555555

podla mna je to cestovná horucka - nerobim si srandu, u kazdeho sa prejavuje inak, ja som pravidelne dva-tri dni pred dovolenkou dostávala nenormálne nádchy. Som sa potom miesto balenia nalievala čajom a žrala nurofen. podla mna aj ty to mas z takej vnutornej nervozity, nejaky zapal - kup si ten canesten nejake vytaminy na ukludnenie, to prejde.

n,..

brrr ja mám len 17... tak dúfam že od rakoviny mám ešte daleko.... no svrbieť ma to už nesvrbí dosť dlho.. už.. len ten výtok:(