Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gelové nechty - neškodia?

Príspevok v téme: gelové nechty - neškodia?
nechtiček

nechtová dizajnérka ma nahovára, aby som namiesto lakovania prešla na gelové nechty. mám však obavy, či to mojim nechtom neuškodí. neviete mi niekto poradiť? nechce sa mi veriť, že by to bolo úplne bezpečné. počula som aj také názory, že sa pod tým vlastné nechty úplne zničia. aj to, že ich to naopak chráni. tak kto má vlastne pravdu? ďakujem za vaše informácie.

Vienetta

ja som mala nechty vzdy dobre, pekne ale neodolala som a dala sa na gelove, mala som ich necely rok a nechty som mala potom este pevnejsie, neboli znicene. dolezite je to, ze ked sa rozhodnes skoncit, nesmies si ich dat spilnikovat, potom budu tenke ako papier, musis to nechat vyrastnut a len pilnikom skracovat dlzku. po polrocnej prestavke ich mam opat, nebavilo ma si ich stale lakovat a ja mam rada nechty stale pekne upravene:)takze na gelove nedam dopustit:) myslim, ze sa toho nemusis bat:)

micaa

mne to nechty uplne znicilo, mala som ich 3x a uz nikdy viac... mozno raz na svadbu si dam urobit...
problem je v tom, ze sa vrchna vrstva spilnikuje a potom mas necht tensi a slabsi. Moje boli aj predtym slabsie ale teraz sa lamu jedna radost...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.