MIGRENA

Príspevok v téme: MIGRENA
ramirka

prosim vas viete nejake rady na migrenu ked ani silnejsie lieky nezaberaju...mam na mysli rady na viac menej prirodnej baze
dakujem za odpovede...je to dost surne lebo ma strasne boli hlava aj trochu zle od zaludka a velmi ma to brzdi v mojej robote)ucit sa) ktoru musim momentalne vykonavat lebo niesom schopna...

9titinka5

treba skusit cbd cko, ale dlhodobo,nie len pri bolesti, mne velmi pomohlo, mam ovela menej a slabsie migreny, ja si kupujem 30 percentne od vitariana, davam si ho pod jazyk

jajkahjhh

migrena je bohuzial aj trosku geneticky podmienena, takze len tak lahko sa jej nezbavis ked uz raz mas predispoziciu pre tuto chorobu, ale pravda je ze treba dodrziavat pitny rezim a pravidelny spanok, ina liecba potom zavisi od toho aku tazku migrenu mas, napr. ci pred zachvatom citis pulzovanie v hlave alebo mas vypadky zraku (svetelne zablesky napr.)a tak...potom sa tym myslim davaju normalne analgetika...

ceky

Príčinou býva vo väčšine pitný režim. Položte si otázku či je dodržiavaný adekvátne k vašim činnostiam a prostredí v ktorom ste (šport/pohyb, teplo)... ja osobne tabletky nikdy na bolesť hlavy neberiem. Pretože telo si väčšinou vytvorí imunitu samo. Keď mu budete podávať pomocnú ruku môže si ju pýtať aj na budúce a omnoho skôr. Závislosť. Hoci je to tvrdé slovo na to že sú to iba tabletky od bolesti, začína sa o tom diskutovať čoraz viac. Nie je to dobré. Ale niekedy nie je dobré trpieť keď nemusíte. Ale ich použitie by som určite zvažoval s rozvahou. Veeeľa piť!