Naco zijem?..Jedine koli detom

Príspevok v téme: Naco zijem?..Jedine koli detom
nestastna a

naco zijem?nebavi ma zivot co mam robit?som rozvedena,opustena matka dvoch deti........no najviac zo vsetkeho ma stve ze som nie zdravotne v poriadku.....jednak mam diagnozu nie beznu.....prejavujucu sa na kozi.....potlacanu liekmi.....a to este nestaci stale nieco na mna lezie aj ine ochorenia...ma len 37rokov.....dokedy budem chora??namam sancu ani najst partnera....s tym uz radsej ani nepocitam.....naradte mi pozityvne rozmyslat....to som uz skusala.....niekedy to pomoze ale na chvilu.....preco je zivot taky pes k niekomu??????

isabella2310

naco mam zivot? je mi nanic mam asi najhorsi zivot na svete nechcem zit uz tak mam jednu malu no som stale s manzelom no nechce aby sme sa rozisli gvoli malej... mam sa zabit alebo co robit prosim o radu... piste na moj gmail shirleyisabella32@gmail.com dakujem vam...

cloe

Skus si nezavezne pozriet stranku -odkaz odstránený- Mne ten clovek velmi pomohol,mala som porobenie a velku smolu v zivote,tiez som nemala chut uz ani zit,v dnesnej dobe som plna energie a chuti do zivota,postupne sa mi zacalo darit.

nestastna a

pokial si zdrava tes sa zivotu......neboj najdes este lasku....aj ja tomu verim,ak ked mam z mojho zivota niekedy depky.......

hela34

aj ja mam dve deti,,,sice uz velke,,,muz ma podviedols inou,,,nedalo sa odpustit,,,sice ho lubim ,,,ale neklapalo nam to,,,robil mi zle tak som ho vyhodila,,,myslela som ze sa zbada ale jemu je lepsie bez nas,tiez s bojim ze zostanem sama,mam rodicov,priatelky,deti,,ale,,,,nie je to ono,,moc mi chyba,,,ja jemu nie,,,

sandy21

vyzor nie je vsetko. ja som po rodicoch dostala zaujimavy vyzor, ale nemala som sebavedomie, tak mi vyzor bol k nicomu