Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo

Príspevok v téme: Uz ziadne kg naviac len krasne stihle telo
stihlebody

Mam 23 rokov, meriam 167cm a vazim 68kg.Mojim cielom je schudnut na 63kg,na zaciatok mi to uplne staci.
Mate niekto chut poctivo si tu kazdy den aspon po dobu jedneho meiaca pisat nasu stravu,cviky a nase ubudanie kg?
Prida sa niekto?
Ale len naozaj seriozne, kto tu bude pisat min.1x za dva dni.
Ak mate chut pridat sa napiste svoj vek,vysku,vahu a Vas ciel.

brekeke

thinbody
ja by som ti odporucala aby si spapala aj nieco teple, minimalne raz denne.. nejaku polievku, alebo kuracie maso... lebo inak budes mas krce v bruchu...

thinbody

Ahojte baby:)nvjm kolko mam cvicit a ako ci mi to vide,ak by ste mi poradili,pretoze idem na dovolenku zachvilu a tam by osm chcela hodne plavat:)takze dufam,ze tam schudnem:)no a moj jedalnicek vyzera asi takto:
ranajky:chlebik,so syrom
obed:jogurtovy napoj activia,jogurt,a 1ryzovy chlebik
dopoludnia:ovocie:slivky,hrozno,melon
vecera:zelenina s cottage syrom,alebo acidko
Mohla by som takto schudnut aspon 3 kg?

bara017

no ja mam nastastie teraz silnu motivaciu schudnut, takze dneska aj ked som videla na stole velku cokoladu este aj moju oblubenu tak som si nedala:) inokedy ma to zlomi.. este takto vydrzat aspon mesiac a budem spokojna

brekeke

no, ked si uz spomenula tu posilku, aj ja by som tam rada raz zavitala (este som tam nebola, no ak nepocitame tu ktoru vlastnil byvaly,ale to som len tak prisla kuk, ked ju otvoril), ale po prve, samej mi je to akosi prosti srsti, a po druhe, mne to pride dost nudne len tak cvicit na pristrojoch... ja potrebujem nejaku hlasnu a rychlu hudbu a niekoho kto by do mna stale buzeroval, ze "este aspon 10 brusakov"... ako na aerobiku...
ake mate vy skusenosti s posilkami? lebo ja mam taky pocit, ze tie su skor na to, aby sa nabrali svaly a nie na to, aby sa schudlo...

midel711

caute babi :)
ja som prezila 4x posilku :) to bol moj hlavny ciel...zacat cvicit... dufam ze to vydrzim, bo som si zaplatila na tri mesiace dopredu.. v jedle som sa celkom drzala...ale teraz som zjedla cipsy a vcera v kine pukance...ale nemam z toho nejake smutne stavy...ale budem sa snazit..:)

gloria1254

flowerka
prepac mi fakt.. ale zas myslim si ze tu je miesto pre vsetky nas kt chceme zhodit a je jedno kolko to je podstatne je ze CHCEME... vies ja sa citim zle potom aj ked zjem aj tie tri pasiky..
fakkt soryy este raz.. a drz sa v chudnuti.. a rucucky prec od 300gramovych cokolad :)

gloria1254

Sak ano poviem si ze dam si kusok a dam si 3 pasiky alebo dam si jeden keksik a dam si 4 .. som ja truuba.. :) zaujimave ze chcem zhodit a aj tak to davam , do seba.. a necha=pem naco ?

flowerka

gloria prepáč ale k tebe sa veľmi nevyjadrujem...že 3 pásiky čokolády no hrozné...a jedla si aj po piatej...vidím že si úplne odlišná ako ja( neviem či aj iné baby tu), a to ma dosť demotivuje...
vieš ja zjem naraz 300g čokoládu a stále nemám dosť, takže mi tu nepíš že zješ 3 riadky a je to hrozné:-( ach

bara017

to s tou cokoladou poznam, najhorsie ked si das a potom to uz ide:) neda sa odolat.. ako teraz sa mi to uz dlhsie nestalo, ruky prec od cokolady a podobnych sladkosti ale viem co to je ked raz do toho zahryznes.. treba sa tomu vyhybat.. co oci nevidia, za tym srdce nepisti:D

gloria1254

Noo takze baby ja neviem dost dlho som sa nevazila naposledy som mala tak okolo 58 ale posledne tri alebo 4 dni mam dost velku chuutn na sladke a to nemam ani svoje dni.. a jedla som uz aj po piatej .. :(( cely tyzdden je to v pohode a potom okolo stvrtka piatka to uz zacinam flakat.. a to ssom chcela mat do konca augusta 55.. keby to sladke tak strasne nelakalo, hlavne ked dostanem cokoladu a ja z nej szjem tri tie cele pasiky.. a este keksiky... hrozneee :(