Cena umelých zubov

Príspevok v téme: Cena umelých zubov
Andrejxs

Mám 15 rokov, a vôbec mi nenarástli trojky..Mám len jednotky,dvojky potom mam medzeru a nasleduju stvorky...
Chcel by som si dat vytrhnut dvojky,tak by som mal len predne jednotky...
Chcem sa teda spýtať,koľko by asi približne stáli 4 umelé zuby(2xdvojky,2xtrojky)...
Nie porcelánové ale nie živicové,niečo medzi tým,aby to vyzeralo aspoň trochu prirodzene...
Ďakujem

karloc

mam zlomene zuby 2,3 chcem sa spytat co by ma to stalo kebyze si dam urobit 2 zuby zlomene dakujem ked tak mi napiste na mail coby mato stalo karolbuntajsk@gmail.com

zub zub zub

mna stal zub tak 1500-2000eur u sukromneho, plus bolestne.. takze neviem, velmi to zalezi od zubara.. ale maj aj lancejsi..

chanel

Mam 19r. a chyba mi trojka zub lebo mliecny mi nikdy ani nevyrastol a mam ho stale v dasne... bola by som rada keby niketo kompetentny myslim tym nejaky zubar ma oboznamil kolko ma bude stat zub, vysekanie atd... a ako to vlastne asi bude prebiehat dakujem vopred za rozumnu a inteligentnu odpoved

VBRIDER

Ahojte,sledujem tu dyskusie a neda mi nepripojit SA. v 3 MESIACI 2013 som sa rozhodol pre implantati. Takze nalejme si cisteho vina..... Neratajte s 500 eur na jeden zub ( ak nevsadite na kvalitu) to nieje len ze objednate sa,pridete osadia implantat a odidete.. Je to beh na dlhu trat. U nma to bolo nasledovne. vstupna prehliadka, extrakcie 9 korenov plus niaka ta korenova vypln,toto vsetko som absolvoval v celkovej anesteze, prva hod 160 eur a kazda dalsia zacata 100 eur. po extrakci je odporucana doba hojenia 4 mesiace. pocas tychto mesiacov som obsolvoval opravu kazou a dentalnu hygienu co je nevyhnutne pred implantatmi.Teraz po zahojeni ma caka konkretne zajtra :) osadenie implantatov,taktiez v celkovej anesteze. Po osadeni je doba hojenia 3 mesiace a nasledne mi osadia keramicke korunky. V pripade ze stomatolog zhodnoti ze mozte zatazit implantat okamzite ,da vam po zahojeni dasna docasne korunky,jedna cca 50 eur.ktore vam po niakej dobe odstrania a osadia trvale. Takze zosumarizujme si to, 9 zubov, 7 mesiacou k usmevu ala hollywood a cena 11 000 eur. to je cena za moj usmev. Ja som si vyhladal spickovu kliniku v piestanoch dental studio 2001. Su drahy ale ta kvalita prace,bezbolestne osetrenia a chapavy ludsky pristup k pacientovi to vsetko stoji za to. Kazdopadne vsetko zalezi od financnej situacie pacienta,zhodnotenia najdostupnejsieho riesenia stomatologom a aj sanka ma co to do toho povedat.

selim

Dr. Sibert je drahý a sú sťažnosti.V čakárni som počuála, že zuby nesedia, tlačia.... Mne osobne zobral 30 za to, že mi pozrel do úst...

negril

Chcela by som sa opitat,kolko by ma stalo vytrhnutie hornych 10 zubov s mostikom a dolnych 7 zubov plus snimatelna proteza s keramickymi zubami, horna i dolna.A za kolko dni sa to da vsetko urobit.Prosim o pribliznu cenu celeho zakroku.Dakujem

1Dadulka1

AHOJTE, CHCEM SI DAT UROBIT ZUBNE IMPLANTATY V TRNAVE,
U MUDR. TOMASA SIEBERTA.
MATE PROSIM NIEKTO NA NEHO NEJAKE REFERENCIE - OHLADNE KVALITY PRACE A CENY?
PEKNE DAKUJEM!

madejka

slnecnica485 Ahoj, nepodliehaj reklame, v Maďarsku to môže byť rovnako drahé ako u nás,
forint je voči euru vždy lacnejší....ale v poslednje dobe sa objavili "náhodou" v novinách a TV reportáže o ma´darských zubároch a frontách slovenských áut pred klinikami... obehni 2-3 konzultácie, väčšinou sú zdarma...a rozhodni sa... nielen podľa kalkulácie... ja som bol pred mesiacom u dr.Hristovskeho v BA a...dosť som sa bal, aj luxusnej kliniky, aj obrazovky pred sebou... ale dnes anoi neviem že mám implantát...