Nevedela som...

Príspevok v téme: Nevedela som...
kostickaa

Takze je to dlhy pribeh, ale skratim ho: prestupujem do maturitneho rocnika na inu skolu. A ked som tam bola vybavit papiere, stretla som HO - muza - ucitela, o ktorom som nevedela, ze je ucitel, ked som s nim spala... Boli sme naliati, bolo to na diskoteke, potom po diskoteke u neho. Potom sme si parkrat zavolali, stale to medzi nami iskrilo...
A teraz mi ma byt triedny!!! Co mam robit? Ako sa mam k nemu spravat?

ahaaha

Pár krát ste si zavolali, tak to asi nebolo nejako vážnejšie... takže nič, no proste sa poznáte ale ako a čo bolo medzi vami, to je tajné :) a hlavne mu netykaj :)

kostickaa

No bol zaskoceny... Akurat vosiel k riaditelovi, ked som tam bola. No a riaditel nas predstavil, ze budem jeho novou studentkou... Isli mu oci vypadnut. Bojim sa, ze sa to zopakuje, lebo je pritazlivy, alebo, ze si na mna zasadne alebo neviem. Je mi to hrozne neprijemne. A budeme vlastne denne spolu, lebo uci anglictinu, slovencinu.

oukydouky

No hlavne to absolutne nikomu nehovor...ani nejakej najlespej kamoske, co tam budes mat. Lebo pokym to nepovies ty, tak on bude podla mna mlcat...moja rada znie-spravajte sa tak, ze akoze sa nikdy nic nestalo, i ked viem, ze to asi nebude take lahke..a potom po maturite, ked bude po vsetkom si to mozte zopakovat :D :D