Condrosulf

otazka

Dobrý den, ja tiež užívam condrosulf, ale u mňa sa na nešťastie vyskytli aj vedlajšie učinky, prosím vás nieviete ako zmierniť bolesť žaludka z tychto liekov a problémy so zažívaním? Vraj aj napriek tymto učinkom netreba prerušit podávanie lieku, ale tak fakt sa necitim najlepšie pri tejto liečbe.

demetermaco1

je to podorná výživa pre chrupavky v klboch je aj alternatíva artrodar,mne osobne je lenší ako kondrosulf.

OKG

Ahoj ja mám tiež problemi s klbami brala som kontrosulf 4 roky nachvílu sa to ukludnilo ale ked som ho prestala užívat bolesti začali znovaon sa užíva 3 .mesiace potom 3.mesiace pauza on sa musí brat už stále.ale žiadny zázrak so mnou neurobil .od novembra som mala strašné bolesti nemohla som už ani chodita nikto mi nevedel pomoct bolesti sa začali stupnovat a chodit po celom tele napadli mi všetky klby zmenila som aj doktora aj lieky a nič žiadna ulava až teraz som sa začala liečit s bylinkami z OKG.Hned na druhý den som cítila ulavu teraz ked pršalo nič som nemala žiadne bolesti velmi som tomu rada keby si chcela niečo viac o tých bylinnkách tak sa ozvy.

RNG

chondroitin je sice sucastou chrupaviek , ale pre velku molekulu sa velmi zle absorbuje.Podla udajiv zvyskumnej literatury le 5% ludi ho absorbuje. Voci tomu je ovela lepsi glukosamin, hlavne v kombinacii s MSM, lebo ten sa absorbuje az 50% ludom. Da sa to este zvysit branim Bioperinu, vytazku z cierneho korenia, ktory zvysuje absorbciu roznych vacsich molekul v crevach.
Odporucane su aj zivocisne zelatiny,huspeniny, hydrolyzovane(do makka uvarene) gliky a slachy. Najucinnejsi prostriedok na regeneraciu je dnes na trhu vytazok z Novozealandskej zelenej musle pod nazvom Lyprinol kombinovany s roznymi spomenutymi mukosacharidmi.

hmmmm

hej, beriem to na klby, poškodená chrupavka, ja sa len pýtam, lebo chcem vedieť, že kedy to začne asi tak účinkovať ;-)