Vliezol mi do tela duch?

Príspevok v téme: Vliezol mi do tela duch?
Laura_

Občas sa mi v noci stane, akokeby moje telo niekto ovladal, cela som stuhnuta a nemôžem sa pohnúť, niečo mi v tom brani a citim zimomriavky po tele. Vždy sa na to zobudim a aj keď sa chcem pohnúť, nejde to a ešte k tomu akokeby sa mi ťažko dýchalo. Akoby mi niekto sedel na hrudniku. Aj vam sa to stava? Je to divne, ale mam to posledne 4 roky aspon 4x do roka odkedy mi zomreli obidve babky, veríte že to môže mať nejaku nevysvetlitelnu suvislosť?

Petuska B

Tak potom nechápem fit prečo reaguješ na môj príspevok??? Ok, mala som napísať nie do vás všetkých ale do väčšiny? Sa tu budeme chytať za slovíčka ako malé deti?

fit

Petuska B,
treba si najprv precitat vsetky prispevky a potom robit zavery! ja som napr., nepisala, zeby do mna vstupil duch!!

Petuska B

Jasné do vás všetkých vstúpil duch. Netušíte o čom hovoríte. Tomuto sa jednoducho "nadáva" spánková paralýza" deti moje.

oukydouky

Presne toto sa stalo mojmu kamosovi..po smrti svojho dedka nanho velmi intenzivne myslel...a zrazu nanho dolahol ten pocit, ze sa nevedel pohnut a ani kricat-otvaral usta, ale nevydaval ziadny zvuk...
No a moj druhy kamos, tak ten bol uz uplne na nervy z toho, co sa mu kazdu noc dialo. Sam nevedel, ci spi, ci je hore, ale zazival zhruba taky stav, ze akoby ho "niekto"(nieco) zacalo chytat zo zadu a snazilo sa ho to tahat prec z postele...on sa nedokazal hybat, ani kricat, bol cely spoteny a okolo seba videl vselijake tiene. Vzdy sa snazil bojovat, ale neslo mu to...mal neskutcny strach. Az raz si povedal, ze dost! Ked sa mu to zase zacalo diat, tak v hlave si dookola vravel-ja sa nebojim, ja sa nebojim...a nakoniec sa mu to prestalo diat. Ukazal tym duchom(?), ze nema z nich strach...Viem, ze pre mnohych taketo pribehy vyzeraju byt ako za vlasy pritiahnute, ale osobne tomu verim, pretoze aj mojej maminy teta rozpravala zazitky, co sa jej diali a len som tak cumela!

CMu_Q

ano ja sa takisto zmozem aspon na to "modlenie" ked uz nemozem v takom "stave" nic urobit. A zaspavam normalne na boku, alebo na bruchu, nikdy nie v polohe mrtveho....

dobra vila

Ahoj baby,

tak ja PRESNE viem o com hovorite, pretoze ja to poznam tiez!! Neraz sa mi stalo!! A taktiez neviem od coho to je a co to sposobuje, kazdopadne je to velmi cudne.
Baby, prispejem vam sem behom dneska aj ja so svojimi "zazitkami", len teraz musim prec...Ale ako som precitala toto forum, musela som prispiet.

bebe:-P

severanka :D haha a ked bude mat stastie tak sa na ne napichne nie? :D moja daj si radsej priborove neze si poskodis este viacej :D jeziis to co uz za bludy ze noze pod matrac a svate obrazky :D:D:D mam dost ste velmi povercive a to mate len z toho nahovarate si kraviny...

Laura_

A ešte som chcela dodať, že ja keď sa na to zobudím a keď som hore a mam otvorene oči, tak to cítim od nôh až k hlave akoby to postupovalo to stuhnutie a snažim sa pohnuť a nemôžem a pritom nespím, som hore. Aj som chcela dychať podla seba akože normalne, ale neišlo to "to niečo" mi nedovolilo dýchať podla seba ale tie nadychy boli ine akoby som to nebola ja. Ale ja sa vtedy začnem modliť iba tak v hlave, pretože ani slovko nedokažem vtedy vysloviť, pri tej bezmocnosti a prestane to, tak asi to fakt bude nejaký duch. Ja spím ešte k tomu sama v izbe. Hrôza ako v horore.

severka

laura :
mne sa to už stalo. urob toto ---
pod vankúš si daj svaty obrázok,pod matrac prekrížené 2 nože --ako krížik v kostole.ešte možeš dať ak máš posvetené v kostole bylinky,alebo bahniatka z velkej noci.jednoducho to daj do sačku a šupni pod matrac...prestane to k tebe chodiť