Biely povlak na žaludi...

Príspevok v téme: Biely povlak na žaludi...
logen415

Neviem ani ako to poriadne nazvať, ale na žaludi sa mi tvorí biely povlak a keď si ho neumyjem tak cca 3 dni tak po vymytí ho mám červený a citlivý...
Je normálne aby sa to stále tvorilo, ak si ho neumyjem dlhšie ako cca 5 dní tak ho mám ako ,,vyparený,, a začne najprv svrbieť, potom ak by som to nechal tak tak štípať?
Nechcem ísť s tým doktorovi lebo mi je to dosť trápne....
PLS poraďte.... Čo mám robiť?

jules321

nepomoze ani canesten ani umyvanie uz som vyskusal vsetko a nic, pred dvoma tyzdnami som bol na urologii a lekar mi povedal ze treba na obriezku ze sa to inac nevyriesi ale teraz neviem ci sa to vyriesi po obriezke, ked me niekto stym skusenost tak dajte vediet

anonym2552

ja som to mal tiez ked som si nestahoval kozku a som to mal zapalene ale ked som si zacal stahovat ak uz v poho

ojka

treba podla mna zvýšiť HYGIENU
ak si myslíš, že to tým nie je,a neprejde to, tak musíš jedine zahodiť ostych a nakoniec predsa navštíviť lekára.

AdamKrt

Ale ved sa nemusite ani sprchovat, ak ide len o takyto problem. Vytas ho z gati von, stiahni predkozku a vyumyvaj ho rukou. To mozes kludne aj 2x denne...

jules321

caute ja to mam tiez uz dva roky raz sa to strati a raz vrati pouzivam na to canesten aj baneocin pomoze to ale len docasne umyvam sa kazdy den aj s mydlom aj bez som to skusal a je to to iste bol som vysetreny na koznom na vsetky pohlavne choroby a pliesne a vsetko v poriadku podla lekarky som zdravi ale ja to tak necitim a uz neviem ako dalej