Biely povlak na žaludi...

Príspevok v téme: Biely povlak na žaludi...
logen415

Neviem ani ako to poriadne nazvať, ale na žaludi sa mi tvorí biely povlak a keď si ho neumyjem tak cca 3 dni tak po vymytí ho mám červený a citlivý...
Je normálne aby sa to stále tvorilo, ak si ho neumyjem dlhšie ako cca 5 dní tak ho mám ako ,,vyparený,, a začne najprv svrbieť, potom ak by som to nechal tak tak štípať?
Nechcem ísť s tým doktorovi lebo mi je to dosť trápne....
PLS poraďte.... Čo mám robiť?

CMu_Q

no myslela som tym to, ze ked sa sprchujes, tak sa stale poriadne umy (ako si to aj pisal v prispevku, ze ked si ho poriadne vyumyvas, tak je to OK)... kedze si teraz uviedol ze sa sprchujes kazdy den/dva dni, tak je to ok, len asi si to budes musiet pri kazdej sprske poriadne umyt... inak neviem....

logen415

častejšie sprchuj?
veď si pripadám ako starý somár :-(
Ja sa sprchujem cca každé dva dni až každý deň, ale pripadá mi to divné...

CMu_Q

tak to sa necuduj ... aj nam zenam sa robi povlak, tzv. "tvaroh" :D ked sa neumyvame casto, resp. mozme sa aj casto umyvat no v priebehu dna sa vytvori aj napriek tomu.... Proste sa len castejsie sprchuj a bude dobre! Podla mna kazdy den, resp. kazdy druhy by sa normalny clovek mal sprchovat. Ja osobne kazdy den (niekedy aj 2krat-hlavne v lete), a len vynimocne sa osprchujem o dva dni. Spravidla je to every day. 3-5 dni sa nesprchovat- mne to pripada cudne, neviem ako ostatnym...pa