ach tie moje vlasy :-(

Príspevok v téme: ach tie moje vlasy :-(
logen415

Dosť dlhú dobu si gelujem vlasy. Nie len preto, lebo neviem čo so sebou, ale preto, lebo svoje ,,prírodné,, vlasy mám suché, konce vlasov akoby sa štiepali... a to sa nedá poriadne opísať, sú dosť divné :-(
Začli mi vypadávať....
Môže to byť z gelu?
Čo mám nato brať?
PLS poraďte...

CMu_Q

neviem, ale moj priatel ma podobny problem, strasne ale fakt strasne mu padaju vlasy a on si ich aj napriek tomu stavia do kohuta a geluje a lakuje kazdy den.... padaju mu chumace (spolu s gelom pozliepane),... snazila som sa mu vysvetlit, ze ak chce eliminovat padanie-musi aj tieto laky,gely nepouzivat! Ale tak darmo... inak je podla neho "vraj skaredy" ...pritom to nie je pravda, aj nenagelovane vlasy vyzeraju super - aj tie jeho, no neda si povedat..... zo stran kde gelu dava menej mu tie vlasy tak nepadaju. Mozno je to aj genetika, ale v kazdom pripade tieto chemicke pripravky narobia viac skody ako posluzia.... Mne osobne ked zacali padat vlasy, prestala som akekolvek pripravky (chem.) pouzivat, ziadne masky, balzamy, spreje, laky a pod. Iba prirodnu kozmetiku (lenze ja mam iny dovod preco mi tie vlasy padaju) pa