Automaty

Príspevok v téme: Automaty
ja krava

Mám muža závislého na automatoch.Už dlhší čas sa držal,nehral...ale dnes ho to zase chytilo,lebo si vypil,schovala som pred ním všetky karty a moja 9 ročná dcéra ma videla...on prišiel domov a pýtaol sa: "kde si to schovala"?,lebo vie,že to vždy pred ním schovám,keď pije a potom mi na druhý deň ďakuje,že som nám zachránila peniaze...máme 2 malé deti,ja som nezamestnaná po materskej,máme aj úver na 15 rokov,aj kopu šekov,mesačne nám to urobí 20 000,-...no a prišiel domov a povedal mi,že ak mi nepovieš,kde si to schovala,tak ti vykrútim ruky a aj tak mi to dáš (tie karty) a naša dcéra to počula,tak mu povedala,kde som to schovala...tak teraz som nasratá aj na ňu,aj na neho...neviem,čo mám robiť,zožiera ma to už nejakých pár rokov toto jeho vyčíňanie,ľudia povedzte,čo mám robiť?ja som v koncoch,rozviesť sa bojím,je to strašne ťažké...hlavne že mi stále vykrikuje,že ja nemám žiadnu prácu,že si doma válam p_ču a nič nerobím,ale celá domácnosť je na mne,on tu nespraví nič,periem,varím,starám sa o deti,píšem úlohy,neprejebávam peniaze...no čo,pripadám si ako nejaká sprostá krava,ktorá takéto niečo trpí...neviem,ako z toho von,som ako v nejakom bludnom kruhu

alicca1

Moj bratranec ol tiez gambler ,znicil si cely zivot .Teta ho zobrala k psyhiatrovi a ten ho odporucil na Prednu Horu ,bol tam 3 mesiace .Uz su tomu 4 roky a je z neho iny clovek .

latrinka

Vypadni od neho! narobi Ti dlhy, ja viem,ze sa bojis buducnosti, bojis sa ostat byt sama, mas deti, hypoteku... rucis domom, nie? radsej predat dom, splatit hypoteku, kupit maly bytik a zit sama s detmi, nie sice bohato,ale aspon stastne..zacina byt agresivny, urcite uz robi dlhy, nakoniec prehra este aj dom, kym ste manzelia, dlhy sa delia medzi manzelov, neostane Ti vobec nic - v lepsom pripade. Minimalne ho zatial donut urobit aspon bezpodielove vysporiadanie majetku, nech dlhy nejdu na Teba, lebo sa zblaznis!!
Moj otec bol gambler, tiez agresivny, cim viac bude dlhovat a nebude sa mu darit, tym horsie to bude, chlapov je plny svet, bez od neho, dobre Ti radim!! My sme s mamou potom treli isty cas nudzu, ale bolo nam lepsie ako s nim...a za kazdym padom nasleduje vzlietnutie ;)

Murko ,

Nenechaj sa tu provokovat a zachovaj si rozum.Manzelstvo je nie len o laske ale aj o starostiach.Teraz ich mas velke.Ale tvoj manzel este vetsie je zavisli na automatoch a to je dg.Prave teraz ho musis podrzat.Musi sa dat liecit a Ty mu daj sancu

rychlo

inac ty naco akoze cakas? ty si teraz TA vo vztahu,ktora to musi mat pevne v rukach,lebo on ako vidis nema! ty si myslis,ze bude lepsie? ja viem,ze toto sa ti zle cita,ale ja mam 2 zname,ktorych manzel gamloval a zadlzil celu rodinu proste take dlhy urobil,ze sa skoro obesil,nakoniec skoncil na psychiatrii,samozrejme,ze sa rozviedli,nakolko ich uz nic nespajalo,lebo gambler strati veskery zaujem o normalne veci ako je aj rodina prca a nejake tie povinnosti ho netrapia,ja neviem v akom stadiu je tvoj manzel,ale ak sa nespamata a ty mu toto vsetko vzdy prepacis,tak on fakt neprestane....aha inak ta moja znama je uz rozvedena 5 rokov a stale splaca zanho dlhy,takze pozor dievca

ja krava

Ďakujem Vám veľmi pekne za Vaše názory,veľmi si to vážim a som šťastná,že sa môžem niekomu vyžalovať a niekto ma chápe...dcérke som sa už ospravedlnila,teraz tu sedí pri mne a čítame spolu všetky príspevky...veľmi ju ľúbim a viem,že to urobila len kôli tomu,aby bol doma pokoj...ešte som zvedavá čo nás čaká,keď príde domov s tým,že prehral všetky peniaze...potom sa chce zabíjať a ja ho musím držať nad vodou,že neboj sa,nejako bolo,nejako bude...lebo už sa pár krát pokúsil o samovraždu neúspešne kôli automatom...tak mi zas nič neostáva,iba čakať