Automaty

Príspevok v téme: Automaty
ja krava

Mám muža závislého na automatoch.Už dlhší čas sa držal,nehral...ale dnes ho to zase chytilo,lebo si vypil,schovala som pred ním všetky karty a moja 9 ročná dcéra ma videla...on prišiel domov a pýtaol sa: "kde si to schovala"?,lebo vie,že to vždy pred ním schovám,keď pije a potom mi na druhý deň ďakuje,že som nám zachránila peniaze...máme 2 malé deti,ja som nezamestnaná po materskej,máme aj úver na 15 rokov,aj kopu šekov,mesačne nám to urobí 20 000,-...no a prišiel domov a povedal mi,že ak mi nepovieš,kde si to schovala,tak ti vykrútim ruky a aj tak mi to dáš (tie karty) a naša dcéra to počula,tak mu povedala,kde som to schovala...tak teraz som nasratá aj na ňu,aj na neho...neviem,čo mám robiť,zožiera ma to už nejakých pár rokov toto jeho vyčíňanie,ľudia povedzte,čo mám robiť?ja som v koncoch,rozviesť sa bojím,je to strašne ťažké...hlavne že mi stále vykrikuje,že ja nemám žiadnu prácu,že si doma válam p_ču a nič nerobím,ale celá domácnosť je na mne,on tu nespraví nič,periem,varím,starám sa o deti,píšem úlohy,neprejebávam peniaze...no čo,pripadám si ako nejaká sprostá krava,ktorá takéto niečo trpí...neviem,ako z toho von,som ako v nejakom bludnom kruhu

amika

V prvom rade potrebujes oporu,resp.podporu od niekoho koho dobre poznas,lebo ta cakaju velmi krusne chvile! Nezostavaj v tomto probleme sama,neviem ci si s manzelom aj z lasky,alebo len zo strachu,ze keby si s nim nebola,tak by si nevyzila ci ako...ale pamataj,ze pokial sa tvoj manzel nebude chciet zo zavislosti vyliecit,tak ty to nezmenis. Teraz to je takto,ale bude horie,vela pripadov je takych,ze gambler tomu uplne prepadne a tym strati nielen rodinu,ale i seba sameho! Ty hlavne nebud nastvata na svoju dcerku,ona konala pre dobro veci,len aby bol pokoj a aby sa jej rodicia nehadali! Ona za vase problemy nemoze,to si treba uvedomit. Zajdi za psychologickou,lebo tento problem sa da riesit,len netreba cakat prilis dlho. Ak sa ti vyhrazal,ze ti vykruti ruky,tak to nepovedal len tak,to mi ver. Nabuduce ta dobije a to i pred dcerou,jemu to bude jedno,len nech sa dostane k svojim automatom. Existuje nieco ako Občianske združenie Brána do života ponúka sociálne, psychologické a právne poradenstvo,na nich sa v pripade nudze obrat

inLoweee

ano, malej to nezazlievaj, ona takymto veciam mozno este nerozumie. Dobre bude ak najskor to vyriesis so svojim manzelom tym, ze sa s nim porozpravas a uvidis ako dalej....

sisa72

no nezavidim Ti.. skus ho poplašit že ak neprestane tak od neho odídeš..samozrejme ked nebude mat vypité.. a mala to povedala preto, lebo sa o teba bala tej to nazazlievaj...

inLoweee

nie je nic horsie, nez mat za muza zavislaka :( ... ten moj zase p.o.k.e.r-- je jedno o co idde, s peniazmi by sa hrat nemalo :(

Bud liecenie, alebo... :( mno musis sa sama rozhodnut. O tom, ze je to tazke ti rozpravat snad ani nemusim, poznam to...