anesteziologicke vysetr.

jaLENja

A ja k tomu len dodám, že mne dali narkózu ako pre slona :) spala som celých 24 hodín :)
A pýtali sa ma okrem toho čo tu bolo spomínané, či mi po káve netŕpne sánka :)

narkozka

ja som na predoperacnom uviedla mensiu vahu co som sa hanbila, ale to som bola mldasia a sprosta ja tacky. kvoli mlademu lekarovi som aj vahu zamlcala no ale nastastie som sa nezobudila az tak skoro...

anest

predoperacne absolvovalo moje dieta, nie ja samotna a do hrdla sa mu pozerala,kvoli zavadzaniu trubice. no a stou vahou tiez, jeho si tam aj odvazila, lebo od vahy cloveka sa odvija, kolko latky do teba pichnu

nazor

a opyta sa ta este na vahu a vysku tak radsej neklam .) aby ti toho nedali menej alebo viac.. .teda skor menej ak nejake kila zatajis, lebo mna neprevazili ci hovorim pravdu :) ale nastastie som povedala... a do hrdla mi nepozerali a na zily tiez nie... len sa ma spytali ci mam za sebou uz operaciu v plnej anestezii a ako som na nu reagovala... a potom sa ma povypytovali ci sa chodim zabavat, ci sme uz mali v skole dozvuky a tak :) ale mili boli, doktor aj setricka :) no a na zaver sa ma oyptali ci by mohli vidiet tie podla man odstavajuce usi :D

anest

a okrem toho, co tu napisala molyyyyy, spyta sa ta, ci beries nejake lieky, nemas alergiu na cokolvek, tvoj celkovy zdravotny stav, zdravotny stav rodicov, pozrie sa ti do hrdla a zisti, ake mas žily.