Chodit s mladsim o 6 rokov je uz asi vela, ci?

Summer_

Ahoj salatka
Chcela by som sa ta spytat kolko mal ten tvoj ex priatel rokov ked ste boli spolu?? A este kolko rokov ste spolu boli? Zaujima ma to, pretoze ja mam pratela uz 2a pol roka no tiez je presne taky ako ten tvoj ex, ze nevie co chce, ale hlavne sa nechce viazat aj ked som mu 100x vravela ze neni u mna nicim viazany a on mi aj vzdy povie ze to citi, ale aj tak... je este velmi mlady (aj ked su aj iny v jeho veku kt. vedia co chcu) a boji sa vazneho vztahu.. tiez sa bojim ze nam to koly tomu nevijde, pretoze ja som zase presny opak- presne viem co chcem.. ale velmi sa lubime, takze zatial nam to klape.. a ja si stale vravim - ved on dospeje.. mozno si to len nahovaram lebo chcem aby to tak bolo, ale aj to je laska, ze tomu verim..

salatka

ja som tiez bola vzdy za to, ze len starsieho partnera .. mala som o par mesiacov starsieho a boli sme spolu par rokov, lenze on si ptom uvedomil, ze sa este nechce viazat (to som ho do nicoho nenutila) a tak sa to skoncilo..proste chalan envedel este sampresne co chce ...a teraz mam priatela mladsieho o rok a je to sto a jedno ..tento ma uz presnu predstavu o zivote, vie co chce a dosahuje to ... a takisto mame rovnake nazory, a hlavne sa pozerame tym istym smerom... v podstate tuzime po tom istom..tak uz len cas ukaze co aa ako :-) cize ak ho mas rada a je mladsi,neries to..niektori chlapi v 30tke namaju rozum a 20rocni ich schovaju do vacku :-) tak drzim prsty

stary vlk

:) ... velmi aktualna tema pre mna... mam 27 a nasla som si chalana 21. Myslim si, ze si uzasne rozumieme, zacina sa nam vsak velmi tazko. Citim, ze sa boji a mne tiez nie je vsetko jedno. Problem je aj v tom, ze som jeho nadriadena, preto nas musi zaujimat aj okolie. Zatial to trva len par mesiacov a stretavame sa tajne, no nebranila by som sa ani zoficialneniu toho vztahu, vzhladom k jeho veku vsak necham rozhodnutie na nom, potrebuje viac casu, kym zisti co chce ako ja, stary vlk :D. Mala som uz troch starsich partnerov (dlhorocne vztahy)a ani s jednym som nebola taka spokojna! Nikdy som necitila vacsiu oporu a bezpecnost ako citim s nim. Nikdy ma ani nenapadne, ked sme spolu, ze je medzi nami nejaky vekovy rozdiel. Kaslite na roky, myslite na to co je DNES, lebo zajtra uz byt nemusi!!
Pekny den.

rony26

vacsina zien/divcat si hlada starsich partnerov...to zmyslanie, ze muz musi byt starsi, vychadza z myslienky, ze len starsi muz sa vie o zenu postarat, zabezpecit ju, je skusenejsi a zena sa pri nom citi bezpecnejsie a este k tomu je to predsa tak zauzivane, ze muz ma byt starsi tak naco experimentovat...asi tak to vidim...no lenze ako sa tu uz pisalo, doba je ina a ja by som vek urcite nekladol na prve miesta co sa dolezitosti tyka...aj ked uprimne povedane nejake vekove extremy neuznavam a do toho by som ani nesiel...ale par rokov hore dole predsa nemoze byt problem...lenze niektore zeny uz len z principu odmietaju mladsich, aj keby islo len o minimalny rozdiel...a to sa mi zda strasne nefer, ze na zaklade veku niekto nedostane ani sancu

no a pises, ze "strasna situacia"...je tam obojstranna naklonnost tak co chces viac...co by zato dali ti co len zbozne tuzia po zaujme toho druheho, ktory ani nevie, ze zije...tak to aspon skus!...drzim palce :-)

brnkalka

to nie je pravda janek, neviem z kadial si to zobral, asi od svojej prastarej mamy, ale toto ,,pravidlo,, uz je davno pasee

janekMY33

vies zeny si hladaju mladsich partnerou iba vtedy ak chcu nezavezny sexualny vstah ak chcu na trvalo tak hladaju ovela viacej starsich

ololooo

AdamKrt: ale nikde nie je napisane, ze ked si clovek zacne vztah, tak musia byt spolu navzdy..kazdy vstupuje do vztahu s tym, ze netusi coho caka...nevie, ci to prerastie do ozajstnej lasky alebo sa to skonci skor, ako zacne...ked clovek neskusi, tak neuvidi:))

AdamKrt

mirka 23:

Tiez patrim medzi zodpovednych ludi a rozhodne v 17tich som si zacinat nic nechcel, ked som si bol vedomy, ze by to nebolo vazne. Pretoze, ako poriesis problem napr. so studiom, pracou, byvanim, pripadne deti do toho ? Ak je niekto v 17tich taky zodpovedny, tak by si mal toto uvedomovat. Ak nie, tak zodpovedny neni...