prosim vas, kto bol uz tento rok v CHORVATSKU?

Príspevok v téme: prosim vas, kto bol uz tento rok v CHORVATSKU?
noonaa

Ahojte, chystame sa do chorvatska o tyzden, cca 17steho,mala by som na vas par otazok,ak by ste boli tak laskavi mi poradit....

- da sa tam platiti aj eurami,alebo stale len kuny?

- sme dvaja, je problem zohnat izby len pre dvoch a s kuchynkou? vsade citam,ze maju apartmany, nechcem teda platit zbytocne za apartman pre 4roch...

- ake pblasti mi odporucate? min rok som bola v biograde, tak neviem,ci tama,lebo skusit nove nieco, nie vsak prilis daleko

- aku cestu odporucate: madarsko-chorvatsko alebo rakusko-slovinsko? (ako je to s cenami dialnicnych nalepiek?)

- ake su cisla na slovensku policiu v chorvatsku?

dakujem za kazdy dobry tip...pekne leto,papa

bbb333

my sme mali na nocc 10 eur :)...to sme nasli cez inetenet...a keby sa to neobjednalo..tak tam v pohode zjednas , sme enskor zistili..a ten apartman v takom dome bol super a komplet vybaveny aj s vyhladom na more so super balkonom

vyjednavanie

da sa s nimi vyjednavat? akurat mi volali,ze miesto,kam asi mame ist, nam da dvojpostelovu izbu majitel za 35 EUR/noc, co je 17,5 za osobu a je to taky dost priemer, obyc kuchyna,obyc izba... myslite, ze sa da nieco normalne zohnat aj cca za 14 EUR?

inak, na kolko dni idete, my ccheme ist len na 6 dni, ten siesty chceme ist v noci domov... oplati sa merat cestu a vydavky na nu na takyto cas? idete na viac dni?

bebe:-P

my sme isli na slepo izby ponukaju aj na cestach je lahko najst ubytko... platit iba kunami ja si myslim ze dost draho tam je vsetko no ale kazdy ma ine mnozstvo v penazenkach :-) isli sme cez madarsko cesta s navigackou uplne v pohode odporucam ist niekedy v strede tyzdna vtedy nieje husta premavka a skor dojdete... strasne vela sme poplatili na cestach lebo my sme nemali na plane len chorvatsko ale aj ciernu horu...ked pojdete nahodou cez srbsko eurami velmi nepochodite posty ci banky tazko najdete nevymenia vam tam peniaze my sme mali stastie na benzinke majitel benziny nam vymenil peniaze no aj zarobil si dal si pekny kurz no co tankovat nam trebalo... takze si zaobstarajte aj dinare... neviem z akej casti slovenska si my sme isli z vychodu...

aaaaa111

my ideme 21.8. Ja len tolko by som chcel, ze ideme po madarskej dialnici od komarna az po chorvatske hranice, dialnicnu nalepku (virtualnu nalepku) uz mame kupenu dopredu cez internet. Kedze nie je sme z BA, toto bude skvela trasa, lebo sa nejde po madarskych dedinkach s obmedzenymi rychlostami na 30km/h.

mary-anne

micaa- nemas zaco :o) priatel este pisatl, ze mozte ist aj z Ba (asi si to tu pisala, ze odtial) , ze ta dialnica ide priamo z Ba..
pisal aj , ze nie je dobre ist cez rakusko, lebo tam je vzdy vela turistov na dialnici, cesta je sice kratsia,ale trva dlhsie.. tato cez Hu je dlhsia o 602km, ale ide sa po nej krasne "hladko" :o)
tak krasnu dovcu prajem :o)