Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wartner - bradavičník

Príspevok v téme: Wartner - bradavičník
sisenuska

Ahojte.Trpím už asi 5 rokov s bradavicami mám ich pomaly už všade a nie a nie sa ich zbaviť chodievam ku kožnému,natiream si ich takým lakom co mi predpisal ale nepomaha nic skor sa asi este rozmnozuju totoleto sa mi dostali uz aj na nohy a neviemako sa ich zbavit.Teraz som si kupila Wartnner aleneviem , ci pomoze mate uz niekto s tým skusenostipomohlo vam to ,lebo je to dost drahe , neviem ci sa to oplati kupovat.Dakujem za odpovede

jaterezka

Chlapci a dievcata. Zabudnite na chemiu a doverujte bylinkam. Kazdy den si odtrhnite obycajny lastovicnik a potrite bradavice tou zltou tekutinou,ktora po jeho odtrhnuti vyteka na mieste zlomu. Ich odstranenie sice bude trvat trosku dlhsie a budete trosku pofarbeni, na cierno, preto si treba obliect po naneseni stavy z lastovicnika nieco stare, ale vysledok sa dostavi. A odstranite aj vacsie bradavice. Mozno by bolo vhodne predtym, ako s liecbou zacnete, u kozneho lekara si dat identifikovat, ci sa naozaj jedna o bradavice, alebo znamienka. To je dolezite.

Brosko

ja mam wartner a aplikujem si to podla navodu a zatial v pohode baradavice miznú a ani to neboli možno trochu :DDDD

RNG

Antiviralnych je hromada, spomenul som ich v roznych temach, vcitane hpv, herpes, mononukleoza a podobne. Mozete si to najst uz aj na google.sk pod prislusnymi slovami a rng

Otsar

Moje skusenosti: vacsiu bradavicu s tym urcite neodstranis, male som stim odstranil ale nesmel som sa drzat navodu a drzal som to na tej bradavici pokial to stipalo, samozrejme som si tim spalil kozu,kde sa mi spravila neskor chrasta,ale bradavicky su prec.Stale to ale neznamena ,ze uz si boj vyhrala,to bolo len zvonku, z vnutra je bol dolezitejsi, ja som pouzil tinkturu z Echinacei purpurei od firmi A.Vogel, pricom som prve dva tyzdne zdvojnasobil odporucane davkovanie, a hlavne dodrziaval pitny rezim,aspon 2pohare 4xdenne cistej vody z vodovodu,nenahradat inou vodou.Dalsie dva tyzdne uz podla pribaloveho letaku,neskor podla potreby.Ja uz bradavice neriesim od vtedy ale nikdy som ich ani nemal po celom tele, takze dufam, ze ti to pomoze.Inak Echinacea pomoze v vela pripadov spojenych z imunitou.

RNG

Bradavice=papilomy su viralneho povodu a je ich velka hromada. Najlepsie sa adresuju antiviralnymi alebo doplnkami na zvysenie viralnej imunity.
-odkaz odstránený-
Samozrejme sa daju zvrchu vyrezat, vypalit, vymrazit a pod,ale vtedy sa mozu vratit, lebo sa nachadzaju v celom tele, nie len v bradavici,
ale ked si clovek zvysi viralnu imunitu, zmiznu sami od seba.

Kedysi sa na ne pouzival dusicnan strieborny, ktory ich ciastocne vypalil a ciastocne striebro z dusicnanu potlacilo virusy v tej oblasti.

Matik1312

Wartner-bradavičník mi absolutne nepomohol, vyskúšal som až 2 balenia na bradavicu na ruke za 36 eur.Práve som dokončil aplikácie druhého balenia a vidím, že mi to nepomohlo, ba práve naopak bradavica na ruke sa mi opäť zväčšuje. Ľudia nekupujte to, lebo to nepomáha.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.