orange pausal

Príspevok v téme: orange pausal
[zruseny8]

asi pred dvomi rokmi, tusim to bol zaciatok septembra som si dala zaviest pausal. len neviem presny datum. 20.9 mam napisane v maily ze ziadost o elektronicku fakturu schvalena, takze by to malo byt nejako v tom obdobi. zabudla som spomenut operatora - je to orange. a zaujima ma postup aky sa robi pri tom ked mi konci pausal. ci mi oni poslu nejake upozornenie, alebo si to mam sama strazit.ak nechcem pokracovat s tymto pausalom - ake mam vlastne moznosti a keby som chcela pokracovat, tiez ake mam moznosti. kedy najneskor si to mam ist vybavit? nie ze mi povedia ze sa to uz neda a budem dalsie 2roky musiet pokracovat

[zruseny8]

a keby som chcela aj dalej pokracovat, napr. do vianoc by som si ho chcela nechat a cez vianoce zmenit ak bude nejaka ina dobra ponuka? da sa to ci potom automaticky mam zase na dva roky dany pausal?

:::::

Treba ist na obchodne miesto orange,kde si si davala zaviest pausal a povedat,ze ked ti skoncia dva roky viazanosti,ze chces ukoncit zmluvu.Ja idem vacsinou mesiac dopredu a oni mi presne povedia na mieste ku ktoremu datumu ma "vypnu".Takze urcite chod uz teraz v auguste,aby si potom neplatila o mesiac naviac,ked uz nechces dalej pokracovat.