pokec

Príspevok v téme: pokec
babizna

ahojte, sme s priatelom spolu vyse roka a vcera ked si predomnou zapisal notebook, zabehli mi predtym otvorene stranky, kde bol pokec, zamrzol mu PC a stazil sa to velmi rychlo vypnut a odkliknut predomnou...
Vsetko nam perfektne funguje..len mam teraz taky cudny pocit, ze mozno si vypisuje s nejakymi babami, mozno od nich ani nic nechce, len tak ze si zvysuje ego alebo ja neviem...naco je to dobre??? mam mat zly pocit?? alebo nevenovat tomu pozornost??

katinka66

mne pokec kazil vztah jeden rok, priatelom sme si to odvtedy zatrhli, sme spolu uz tri roky a verim mu ze tam nechodi, lebo mam jedneho donasaca, jeho sestru..POKEC je fajn ked si slobodny a chces mat priatelov a nevie co.. slobodne flrtovat bez toho aby si sa citila zle le ked mas niekeho tak to je len o tom podozrievani..a cely pokec je onicom, uz tam ani nikdy nevkrocim, s kamosmi sa da pokecat aj cez icq, nepotrebujem vsetkych ludi k tomu

niekto

ach jo baby tradicne robite s komara somara domyslate si a potom sa len trapite

skus sa snim otvorene porozpravat povec mu ze ziarlis a nechces prist o vstah ....

ikuska

omg
mam podobny problem je to nadlho,sme spolu skoro 3 roky, ale uz po 2 mesiacoch som mu nasla SMS od bab. teraz aj v priemere kazdych 2-3 mes. ma vzdy nejak sklame...a ublizi mi...
tento vikend som si povedala dost,zas sa cosi stalo
povedala som mu ze koniec ale vzdy prosi place, vravi ze ma miluje. byvame spolu ale hned ako si cosi najdem odchadzam
taka truba nie som

dievca zlate hned ako na nieco prides kasli nanho, nenechaj sa ojebavat a klamat ako ja
viem Ze je to tazke!

nikky6

ak mate taky super vztah ako hovoris tak mu to povedz na rovinu, normalne sa ho to opytaj alebo nech ti ukaze posty a hotovo

ahaaha

No ja mám tiež priateľa, ktorý chodí na pokec, veď aj ja... a keď si s niekým začnem písať, a má o mňa zájem, poviem, že som zadaná a hotovo. neviem ako to robí tvoj priateľ, ale možno si potrebuje len pokecať a nie je za tým nič zlé, jednoducho sa ho opýtaj, proste povedz, že si o tom rozmýšľala a vŕta ti to v hlave :)

Airiana

tak neviem ako sa vratit, trebars ked bude rec o pokeci nahodou, ono ide o to,ze zabudnut sa na to asi tazko da,chapem to, a myslim si ze pokym sa nespytas tak ta to bude stvat

Airiana

je naozaj divne, ze sa to snazil tak rychlo zatvorit, za tym pravdepodobne nieco bude,nechcem malovat certa na stenu,ale kazdy by sa asi zachoval podobne,keby nieco tajil...mala si sa ho na to vtedy opytat,alebo sa opytaj,ale nie tak,ze hned zautocis ale skus sa ho to opytat akoze zo srandy,lahkym tonom,nenutene a tak ...uvidis

Kika:)

Uf....Tak teraz ti neviem povedat, ja mám heslo svojho priatela, som totižto trošku žiarlivá, a cchem vediet či o mne nepíše kamarátom že som naivná hlupana alebo čo:D Tak to čo spravil nebolo zrovna milé, ani príjemné, ale nehádž hned všetko za hlavu....Skús na to zabudnút, a ked sa to zopakuje ptm to rieš..Podla mňa.