vztah_ako dalej?

Príspevok v téme: vztah_ako dalej?
christie

zacnem hned skraja, mam vztah, nieco cez tri mesiace... ja studujem a on pracuje...
problem je v tom, ze ako vysokoskolacka mam prazdniny o dost dlhsie ako by bolo treba a brigadu sa mi zohnat nepodarilo, takze som cely cas doma... moj priatel pracuje a teda nema tolko volneho casu a kedze sme spolu len tak kratko a ja mam volna az az tak by som chcela byt co najviac s nim, no podla neho vidiet sa kazdy den nie je ok, on by to mozno radsej nechal len na vikendy a tu sa troska rozchadzame v tom co chceme, samozrejme uplne na zaciatku chcel aby sme boli spolu stale, pre neho to uz po troch mesiacoch taky zaciatok nie je a nepaci sa mu, ked chcem byt stale s nim, no pre mna je este toto stale ten zaciatok a citim potrebu byt s nim stale no to nejde a aj ked si to uvedomujem, potrebovala by som asi prefackat, lebo si jasne uvedomujem, ze si tym mozem vztah skor pokazit ako polepsit...
tak vas vlastne ziadam len o jedno, prehovorit mi do duse, vyjadrit svoj nazor a trocha korigovat moje myslenie... necitim, ze by jeho laska polavila, len asi potrebuje viac priestoru ako mu ja davam a v tom potrebujem pomoc, lebo samej mi to akosi velmi nejde a znicit si vztah len kvoli tomu, ze sa doma nudim a neviem co so sebou... a este nieco predtym som mala vztah dlhy 3,5 roka a bola som zvyknuta byt s frajerom stale, mozno aj v tom je problem... pomozte mi prosim

inLoweee

ahoj, prave riesim podobny problem ale s tym rozdielom ze moj vztah uz trva 3 roky a ja som prisla za nim do BA (kde studuje, ja studujem v KE) aby sme boli spolu a on ma totalne ignoruje. Navyse to je len malinko z toho ake dalsie problemy mame vo vztahu. Takze ta do istej miery chapem, moj mi na rovinu poovedal ze je slobodny, tak ze si moze robit co chce... Asi tvoj to berie rovnako, avsak s tym rozdielom ze ta lubi (ktovie ci ten moj mna este lubi(?)),...mno kedze si s predchadzajucim partnerom bola casto je evidentne, ze citis tu potrebu byt aj s tymto partnerom, a o to viac, ked ste na zaciatku. Ako i mne babenky radili, daj mu priestor a ty chod za svojimi kamoskami, bav sa atd. aj keby si radsej bola s tym svojim- ked budete bez seba urcite mu budes chybat :) ... aspon tak baby vravia. Ja sa na to prave odhodlavam, chystam.... no tebe drzim palceky :)