Pravé Švédske kvapky

Príspevok v téme: Pravé Švédske kvapky
Lubosh

Čauko. O švédskom horkom, ako ho spomína Maria Trebenová, viem dosť, aj o jeho priaznivých účinkach. Problém, ktorý však nastáva je Slovensko - ešte som na Slovensku nezohnal pravé švédske horké, ktoré spomína Maria Treben. Keď som bol vo Viedni, skúšal som tam, no tiež mali len švédske horké, ktoré nemalo rovnaké zloženie ako píše Maria Treben, čo ma zarazilo, lebo v kihe Zdravie z Božej lekárne sa píše, že ho dostať hotové v Rakúsku ako Kleiner Schwedenbitter, ja som dokonca povedal v lekárni priamo, že Nach Maria Treben, nuž nemali. Na Slovensku som zohnal len Dr.Theiss, ktorý má dokonca pomocné látky - dihydrát sodnej soli sacharínu, čo si myslím, že švédske horké od Marie Treben nepotrebuje. A zloženie sa samozrejme nezhoduje, a to ani s ďalšími kvapkami, ktoré zohnať na SR - Hanuš, tie sú ešte horšie ako Dr.Theiss. Chcem sa teda opýtať, či niekto nevie kde ich zohnať na SR, aké máte s tým skúsenosti, či teda kupujete aj tie čo zohnať tu i napriek tomu, že to nie je švédske horké, ktoré spomína Maria Treben. Alebo prípadne či nepoznáte nejaké bylinárske predajne, kde by sa dala kúpiť zmes a naložiť si ich do liehu doma ako o tom hovorí Maria Treben. Ďakujem,
s pozdravom Lubosh z Bytče

silviaforovic

Dobry den.Prosim vas uz si niekto objednaval svedske kvapky z tejto stranky?www.maria-treben.cz, ze ci je to spolahlive a kvapky su efektivne?Vopred dakujem za odpoved Silvia

Andreamirko

Ahoj a ako sa užívajú švédske kvapky keď chcem aby mi spravidelnili cyklus? Nadla som že užívať tri dni po sebe a potom zopakovať dvadsatraz a nechápem tomu ;)

Raduška

Dobrý deň, mne švédske kvapky pomohli na menzes,či už proti menštruačným krčom, kde som si dávala obklady na brucho ako aj na meškanie. Po prikladaní obkladov mi do 3 dní nastúpilo menštruačné krvácanie. Takže toto je moja osobná skúsenosť.

dodinko

Zdravim neviete niekto poradit kde sa daju zohnat prave svedske kvapky alebo zmes bylin na ich vyrobu,velmi pekne dakujem.

Jiří Treben

Neviem prečo sa neznázornila adresa, skúsim zopakovať.
-odkaz odstránený-

Ak si zadáte na Googli "Malé švédské horké" hneď je odkaz na Akvaprodukt, Richard Tokušev, ktorý Vám rád balenie na 1,5 l dodá.

Jiří Treben

Sušené byliny na Malé švédské horké v originálnom balení z Nemecka môžte zakúpiť cez internet na nasledujúcej adrese, kde nájdete potrebné informácie, alebo pri návšteve Banskej Bystrice.

-odkaz odstránený-

Deria

Ja si robim svedske kvapky uz niekolko rokov sama a neviem si uz bez nich moju "lekarnicku" ani predstavit. Ja ich sice v Nemecku dostanem v Reformhause ako bylinky kupit a nakladam ich do alkoholu ale pocitam, ze v Rakusku by sa mali dat tieto suche bylinky kupit. Je to taky cierny sacok, volaju sa Schweden Kräuter a na obale je fotka Marii Treben.