ide to dolu vodou

Príspevok v téme: ide to dolu vodou
malosexu

ahoj. som 3 roky s priatelom. myslim ze je normalne, ze po 3 rokoch uz milovanie nie je vzdy take vasnive, ale nechcem aby sa terajsia situacia zhorsila.
beriem hak, takze asi aj to ovplyvnuje, ze nemam az taku chut ako priatel. teda mam aj chut, chcem sex, ale neviem sa vzrusit. jednak si myslim, ze je to tym, ze vedla priatelovej izby je obyvacka, v ktorej vzdy niekto je, jednak aj to, ze zije este s rodicmi a surodencami, a teda vzdy je niekto v dome, aj cas sa najde az vecer, ked ideme spat, no ale vtedy je ticho v dome a vsetko pocut.
ale dalsia vec je to, ze ja viem co priatela vzrusi, kde sa ho dotknut, bobozkat, ale on ako by ma stale nepoznal. sama som mu uz ale niekolko krat vravela co sa mi paci, co nie, tiez ked sa milujeme, poviem ze skus inak, no on ako keby bol presvedceny, ze staci, ze sa vyzlecie, a ja uz budem tiect..a uz som mu to aj vravela, a vravel ze sa to pokusi zmenit, ale je ako zabrzdeny. viem ze sa chce snazit, ale ako keby zabudol na vsetko co som mu vravela. a preto uz ani nemam ja sama chut nejak ho provokovat..
co mam robit? povedat mu to vsetko zase?
rano sme sa milovali, no spytala som sa ho, ci mal orgazmus. povedal len ze bol...myslim ze muz moze "byt" bez toho aby mal orgazmus...hovoril, ze za poslednu dobu uz len "je"..
nechcem aby to tak bolo, ale uz ani neviem co robit. co vy na to?

letnička

3 minuty oooo ty sa máš:-)...u nás pusa, potom pusa na bradavku a mala by nasledovať faj.a odo mňa a možno nejaky ten sex ak sa mu chce - aj to ja by som mala byť hore aby sa veľa nenarobil...jednoducho je asi presvedčený že ženy sú tu na to aby uspokojovali jeho...zrejme aj take mal, lebo on v posteli nič moc. a pritom je dobre stavaný športovec...ale moja skúsenosť je že čím obyčajnejší na vzhľad, tým lepší v sexe :-)

notka

nedavno sme boli na vylete, sice aj s kamosom a jeho priatelkou, ale spali sme u jednej rodiny v podkrovi, delila nas od nich (kamaratov)ich izba, kuchyna, obyvacka. kricat od vzrusenia by sme sice i tak nemohli (rodina pod nami), ale mali sme to volnejsie. no priatel si mysli, ze predohra je to, ze sa budeme 3 minuty oblizovat, a dalsie 3 mi bude oblizovat prsia. vzdy je zamerany len na prsia a rozkrok..darmo mu vysveltujem ze mam aj ine casti tela..
na vianoce som kupila 2 knihy o erotickych masazach, je to tam krasne popisane od dychania, spravneho masirovania, precitenia..jeho zaujimali obrazky..sam si to nikdy nevezme a neprecita aspon kusok, co by mohol urobit..
a preco ten tvoj pristupny takym veciam nie je? snad si o sebe nemysli ze je nejaky super borec :D nechce aby si ty bola spokojna?

letnička

takže podľa toho čo píšeš priateľ má ten istý problém ako ty keďže ti odpovedal že už len "bol". sex len o urobení sa...
poteším ťa že na to netreba ani 3 roky :-)vzťahu, niekde to príde oveľa oveľa skôr...kto a čo je na príčine ťažko povedať. aj ja som na tom tak že urobím partnerovi čo chce ale on sa do toho nehrnie asi si tiež myslí že stači ke´d sa vyzlečie a ja už som hotová :-)). Blbé na tom vašom prípade je to, že nemáte intimitu a sex začína v hlave-takže sa nečudujem že sa nedokážeš uvoľniť. nepomohol by požičaný byt od kamaráta alebo nejaký víkend na chate len vy dvaja. intímčo, vínko, náladička a skúšanie niečoho nového? ak je teda ten tvoj novému prístupný. môj nie je :-(