moze byt tehotna?

Príspevok v téme: moze byt tehotna?
martinaT

ahojte
moja sestra mala prvy pohlav.styk v sobotu...najrv to robili bez ochrany ale len trosku a hned si dali gumu...v celku to robili len s gumou..no hned po tm,sestra krvaca,vcera nie az tak velmi tak to robili znovu ale s ochranu..pocas toho ...jej isla trosku krv..a vraj ked to robia nedavaju si uterak pod seba,ale normalne sa to usadzuje na posteli viete iste co:-)...no krvaca aj dnes ...a kupala sa po obidoch stykch...mze byt tehotna?na sa velmi boji...teda kvoli tomu ze krvaca ...aky je vas nazor?

nolol

janek ty tatar ... kapocky lasky sice su .. no neobsahuju spermie .. obsahovali by keby sa pred tym urobi .. a potom ide zase na vec ... no ak sa este neurobil neobsahuju nic ,...

JulQa

Tak to teda suhlasim. Keby to bola aj sekundovka tak je tam riziko tehotenstva! Sprav si radsej tehotensky test...hadam bude negatívny

janekMY33

pisala si ze mala chvilku nechraneny pohlavni stik ano??? Predstav si ze muzi vilucuju takzvane kvapocky lasky ktore mozu obsahovat neake percento spermie takze na otazku moze byt tehotna ano moze a je tam velmi velka sanca

nolol

je pravda ze ja uz budem mat 18 o 3 mesiace ..ale ajtak . .ja si pockam .. nechce mat skor ako bude mat 18 .. mne to nevadi .. ja si pockam .. da sa uspokojit aj inak ako sex :) je pravda aj ze sa uz hram aj s jej muslickou .. ale na sex este ani z daleka nemyslime _)

anny2

ja nemozem z toho kam tato mladez speje..v 15 sex...ako keby tie decka cakali kedy uz nebudu pod zakonom aby si to mohli rozdat ...tak toto uz nechapem

kikkus6

nolol...presne, ako tak pozeram to si dobre napisal. ja mam tiez priatela ktory ma 17 a ja 16 a sme spolu dlho a sex sme este nemali. ale zas to je kazdeho vec kedy to ma, len nech si dava ta mladež pozor:-)

martinaT

tak vidis...to je presne dnesna mladez...o 5rokov tu budu deti ...ved vies..no vraj mali aj sex taze tak..a diki

Slecny dakjem vam...

nolol

tak co etraz .. mala sex ?? ci ju iba prstoval .. aj enchapem .. ma 15 .. kam tento svet speje .. ja mam holku uz 7 mesiacov .. ma 15 o emsac 16 ja 17 .. a este sa d otoho nehrnem .. ja si pockam kym bdueme pripravenz a bude to krajse ako hend trtkat .. jajha .. tato mladez

nolol

tak ok teda .. ako moze byt tehotna ked mali gumu .. neurobil sa donej ?? a ak ma zena prvy krat sex . tak sa blana pretrhne a to krvac a.. a nie preto ze je tehotna .. kolko ma rokov ?? ench radsej ensexuje ked neviem veci okolo toho