ako casto si menit tampon?

Príspevok v téme: ako casto si menit tampon?
malicka22

Ahojte! Viem ze v pribalovom letaku je uvedene ze tampon by sa mal menit kazdych 3-6 hodin, zavisi to od intenzity krvacania. Ja si tampon menim kazde 3 hodiny, obcas mozno 4. Mam dost slabe krvacanie, takze tampon by som si mohla nechat dlhsie len mam obavy ci to nesposobi nejake problemy. Mam tiez aj problemy so zavadzanim, dost ma to boli ale uz som si na to casom zvykla :)). Ste tu take ktore menite tampon kazdych 6 hodin? nemate ziadne problemy?dakujem

notka

ja som si niekedy nechavala tampon aj celu noc,ked som napr bola u priatela a nemala som na vyber, a nic mi nesposobil, pripadne som mala od rana (doobedia) do vecera. problemy som nemala, ani nemam, aj ked si myslim ze ono by sa to malo menit castejsie, resp. nenechavat to tak dlho.
a to ze ta to boli by mohlo byt z toho ze sa neuvolnis..zvol vhodnu polohu, dychaj normalne. ja zavadzam tampon sposobom, ze ked vydychnes, vtedy sa aj viac uvolnia svaly, a vtedy nan zatlacis. a je to

Radka21

Tiez som mavala tampony dlhsie nez 6 hodin. Mala om najmensie, no krvacanie bolo take slabe, ze jednoducho som musela vystacit s tymto. Nemalo by sa nic vazne stat. Kedysi boli tampony vyrabane z materialov, ktore mohli sposobit syndrom toxickeho soku, no dnes su tampony omnoho sofistikovanejsie :-). Takze kup si tampony s najmensou absorbcnou schopnostou a ak ta zavadzanie boli, tak skus Tampax Kompak s aplikatorom, snad to pojde potom lahsie (fialove).

malicka22

ja pouzivam vyhradne najmensie tampony. a aj tak ked vytahujem tampon je do polovice vacsinou suchy. Vacsinou mam silnejsie krvacanie len rano ked sa zobudim alebo vecer.

Petuska B

tak ked mas slabe krvacanie kup si mensie a podla intenzity krvacania pouzivaj velkost, ked mas slabe tak miny, tusim je tam nejake maximum a dlhsie ho mat nemozes. Nie ja som mavala aj dlhsie ako 6 hodin a nemala som problemy ale ak by ti to robilo problem tak kludne si ho vyberaj skor, aj ked nemala by si ho tahat von ked je moc suchy.