maska na lámave vlasy

ANGEL-DEMON

skrupina... pokial si vlasy po umyvani drhneš uterákom tak ako moja kamoška tak sa nečudujem... da sa podstrihnuť a o tyžden ich ma rozštiepene opäť...
dovod? vyslovene ich šuchá, drhne uterákom...
nemohla som na to hladieť, povedala som jej nech s tým užaj prestane... a maximalne ked tak postláčať uterák jemne,... a jemne si spraviť turban na hlave... nešuchať vlasy uterákom...
a tiež pri česaní ich netrhať hrebenom či kefou, bezcitne nešklbať ako to u mnohých dievčat vidím.... vlasy sa rozčesavaju suche! nie mokre,.. a s citom, pekne pomaly od končekou ku korienkom...
a TIP na záver,.. vlasy si prečešte pred umyvaním, po umyvani sa vam potom lepšie rozčešú...

bara017

skusala som tuto masku s bananom vcera na 20 minut som si ju dala, tazko sa to vymyvalo potom a dnes mam tiez take cudne vlasy take ako vata:-/ viac sa mi osvedcila maska z agatoveho medu+kondicioner+stava z jedneho citrona:) mala som fakt pekne jemne uhladene vlasy.

mnamka257

mne sa tieto domace kury vobec nechce robit, hnusi sa mi to a ani neverim ze to pomaha.radsej si zaplatim a radsej si kupim kuru v obchode-tie su ovela ucinejsie.neviem mozno ma niekto lepsie skusenosti s domacimi kurami ako ja.

skrupina

no to je pravda s tym bananom :D
ja sa neviem zbavit rozdvojenych, dokonca aj roztrojenych koncekov :D a strihat sa davam dost pravidelne, tak mi asi vitaminy chybaju

1vikina10

No ak mám pravdu povedat, mne tiež samotny olivovy olej nerobí dobre...ale ked tam je ten banán tak je to ovela lepšie. dočítala som sa o tom v jedno časáku a mne to pomaha:) a plus-neodolatelná banánova vona...hehe

skrupina

skusala si? :)
ja som si dala raz tiez olivovy olej... ale mastne vlasy po nom som mala este dost dlhy cas :) tak uz nespekulujem