Debata o dĺžke trvania orgazmu

T1000

U mňa tiež niekedy je to len tych 5 sekund, ale často dlhšie.Ťažko popisať či pri tých 20 sekundách je to jeden, alebo viac za sebou.

ludka98

No muzi vacsinou zazivaju orgazmus kratsie ako zeny. U mna je to ine pri kazdom, niekedy je to 5 sekund, ale niekedy je to omnoho dlhsie, hlavne, ked idu za sebou, tak to treva :))) Zalezi od kazdeho jedinca. POkial mavas mnohonasobne orgazmy za sebou, tak je jednoznacne, ze ti to bude trvat aj 20 sekund. To ti moze zavidiet kazdy chlap.

ludka98

No muzi vacsinou zazivaju orgazmus kratsie ako zeny. U mna je to ine pri kazdom, niekedy je to 5 sekund, ale niekedy je to omnoho dlhsie, hlavne, ked idu za sebou, tak to treva :))) Zalezi od kazdeho jedinca. POkial mavas mnohonasobne orgazmy za sebou, tak je jednoznacne, ze ti to bude trvat aj 20 sekund. To ti moze zavidiet kazdy chlap.

kacenkaa

by ma zaujimalo ci pri tom orgazme drzite stopky alebo hladite na hodinky, lebo ako milenku by ma to fest nastvalo:)

oukydouky

No ja ked mam orgazmus, tak som myslou uplne inde a nedokazem vnimat cas, cize tazko povedat, kolko trva:))...ale nabuduce to vyskusam pocas toho ratat- raz, dva, tri, styri...alebo budem mat v ruke stopky :D :D