spolahlivost antikoncepcie

Príspevok v téme: spolahlivost antikoncepcie
melody64

asi sa vam to bude zdat zvlastne ze sa to pytam a mnohy urcite povedia aby som nesexovala ked sa tak bojim...ale chcela by som radu od niekoho suseneho...beriem antioncepciu a i tak mam po milovani strasne zly pocit. niekedy dovolim priatelovi aby sa do mna spravil. ja viem ze by som mu to nemala dovolit ked sa potom tak bojim ale viem ze je to pre neho moc krasne. antikoncepciu beriem pravidelne takže prosim je nejaky dôvod aby som sa bala?? musim sa citit vinna ked dovolim priatelovi aby sa do mna spravil?? Dakujem za akukolvek odpoved

niekto

ked to beries spravne tak sanca ze otehotnies za rok je 0,3%
ak nie (antibiotika, obcas zabudnuta tabletka ....) tak 8%

Summer_

melody64 beriem HAK 2 roky a zatial som nemala ziaden problem. Kamosky ju beru tiez a ziadnej sa nic este nestalo. Ja HAK verim a pri spravnom uzivani sa nemas coho bat ani ty. Uvolni sa a nemysli na to. Naozaj je to spolahlive.

janekMY33

97 az 95 % ze nebudes v tom ale keby si dal kondom a nestriekal do teba tak by sa to mohlo visplhat na 99% ale to 1% je stale nechranene

laurika258

prosim vas podla coho vam da gynekolog antikoncepciu?lebo mne to chce dat kozna na virazky a moze to predpisat aj ona alebo iba gynekolog??...a podla coho??berie sa krv alebo co?

notka

tri roky s hak to priatel pusta do mna, stavaju sa vynimky, ked si prebehnes forum isto sa najde nejaka co sa posttastilo aj ked brala hak, ale to su skor vynimocne pripady. nemaj boja :)

alzbee

Chapem veru, chapem:)) Ja som priatelovi od zaciatku, ako som HAK zacala brat vravela, ze nech mi to dava na brucho (ale obcas nestihol:))...ani nie tak kvoli tomu, ze by som sa bala, ale kvoli tomu, ze nemam rada ten pocit, ako to zo mna vyteka :-P ale napriklad do mojej sestry jej priatel pravidelne pusta svoje deti:) a babo nemaju...takze podla mna sa na HAK da spoliehat...