zalubila som sa do kolegu, ale nic o nom neviem

Príspevok v téme: zalubila som sa do kolegu, ale nic o nom neviem
bliska

Nastupila som do noveho zamestnania. Uz som sa okukala tam a zapacil sa mi tam kolega, je priblizne v mojom veku. Vlastne sa vidime malo, lebo on robi na smeny a ja, aspon zatial len cez den. Problem je, ze som sa po usi zalubila, ale nic o nom neviem. Ako zistim, ci je slobodny, ci ma aj on mna zaujem, ci by so mnou siel na kavu? Kolegov a kolegyn sa pytat nechcem, lebo by to mohli povedat jemu a to nechcem, ak ma vztah a partnerku. Viem, ze niektori by z toho hned spravili aferku, hoci by o nic neslo. Niekedy sa mi totiz zda, ze po mne ide a inokedy si navravam, nenamyslaj si, preco by chcel prave teba. A ako naschval, o nom sa skoro nic nehovori, teda nic o jeho sukromi, hoci o inych ludoch ano, co za znamenia mam sledovat, aby som o nom zistila viac? Dakujem.

nikinik

Ak sa spytas relativne flegmaticky raz, to je normalne. Ale ak spozornies vzdy ked sa spomenie a das to najavo, vtedy sa prezradis. Musis sa tvarit, ze je ako kazdy iny.

bliska

Dakujem, to je dobry napad, chcela by som to skusit, ale bojim sa, ze ma odhalia, lebo sa neviem pretvarovat, uz teraz sa obavam, ci nieco netusia. Nejake dalsie napady, mozte smelo pisat.

nikinik

Ved sa niekoho kto ho pozna len tak nenapadne spytaj. "A ten mlady co je zac?" Nie s velkym zaujmom, vyuzi prilezitost ked sa o niekom bude hovorit. Neprejav priamy zaujem onho, ale v style ked uz sa o niekom hovori, spytas sa aj ty, aby rec nestala. Resp. sa zvedavo popytaj na viacerych a jeho tam zahrn. Aspon ja to robim tak a ptom sa tvarim, ze mi to je jedno aby nebolo podozrenie.