Aky notebook si mam kupit?

TomasRoman

Dobrý den. Tak jako pokud chcete ušetřit, tak bych se mrknul třeba na web www.tera.cz, kde mají repasované (opravené) notebooky a vyjdou vás mnohem levněji. Já sám jsem tam nedávno jeden noťas kupoval. Jinak se ale moc v noteboocích nevyznám, takže více bohužel nepomůžu. Omlouvám se.

Notebookcheck

Dobrý deň, v tejto cenovej hladine nájdete skôr zariadenia na kancelársku prácu, prevažne s menej výkonnými procesormi, menšou ramkou a horšou kvalitou spracovania. Výborným pomocníkom pri výbere by vám mohol byť tento článok - www.testado.sk Nájdete v ňom prehľad najlepších modelov spolu s časťou, ako si správne vybrať.

simikop1

Záleží na požadovanom výkone a koľko chceš aby ti vydržal. Potom rozmery, váha, účel... je toho veľa aby ti niekto poradil takto bez bližšej špecifikácie. Ale keď si hodíš v heureke zoradiť podľa ceny a prečítaš si recenzie necenzurovane.sk tak určite vyberieš dobre. Poprípade nejaký bazár, odporúčam popozeať sa po ,,kancelárskych''notebookoch.

simikop1

Záleží na požadovanom výkone a koľko chceš aby ti vydržal. Potom rozmery, váha, účel... je toho veľa aby ti niekto poradil takto bez bližšej špecifikácie. Ale keď si hodíš v heureke zoradiť podľa ceny a prečítaš si recenzie necenzurovane.sk tak určite vyberieš dobre. Poprípade nejaký bazár, odporúčam popozeať sa po ,,kancelárskych''notebookoch.

David279

Ja mám Acer aspire e15 a som s ním spokojný. Kupoval som ho na hej.sk mám ho už rok a ide ako má :) Ak hľadáš dobrý notebook za dobrú cenu skús pohľadať e-shopy kde majú zľavy či kupóny. Ja mám na to vybranú stránku -odkaz odstránený- :) myslím že pomôže aj tebe

nrentee

alipromo.com ja si objednávam cez túto stránku pravidelne, aj moje kolegyne. Vždy nám to príde tak do mesiaca, niekedy trošku dlhšie. Musíte mať embosovanú kartu, zatial mi išlo zaplatiť všetko.

Lucka33

Na stránke elektro.nakupnyporadca.eu som našla veľké množstvo notebookov. Zháňam nejaký, najlepšie od značky Lenovo do 600eur. Nemáte s nejakým konktrétnym pozitívnu skúsenosť ?

Leakim

Ja by som sa poobzeral po repasovanych notebookoch pri tom rozpocte, napr. na www.lacne-pc.sk
Su to obnovene business notebooky, ktore ako nove su za 3nasobnu cenu.