Zvlastny vztah...

Príspevok v téme: Zvlastny vztah...
2.4.3

Ahojte... Tento moj problem ani tak nieje sexualny, skor vztahovy. Takze. Mam dievca. Navzajom sa lubime, ale aj tak spolu nemame ziadny vztah. Vzdy ked sa spolu zacneme "chodit" uz to nieje ono. V com je vlastne problem. V tom ze ja ju lubim vzdy, ale ona mna len jeden den a na druhy uz akoby nie. A takto sa to opakuje stale sice sa nevydame casto.
Aka moze byt pricina takejto dvojtvarnosti dievcata?
A mam este jednu podotazku. Preco zeny muzov zvadzaju ked potom aj tak nechcu sex? tato otazka je myslim uzko spata s prvou... Zatial dakujem.

2.4.3

Nad tou uvahou premyslam uz velmi dlho, ale prave takyto typ zaveru ma nenapadol... Ale myslim si ze mate pravdu. Zpociatku ked sme sa poznali par dni, som sa drzal mojej zasady, ostan bez sexu kym ju nepoznas aspon tyzden, a myslel som si ze je taka koli tomu ze prave chce sex... ale mate pravdu, je to inde...

melody64

ja mam presne taky isty nazor ako notka..ona prvokuje len aby si niečo dokazala...že to dokaze a ze po nej chalani idu..iba o to jej ide..ale v skutočnosti sex ešte nechce

notka

mna napadla taka suvislost, ze mozno ona nechce sex, ale sem-tam potrebuje niekoho zvadzat, ci provokovat,a mozno ta ani nelubi, resp. lubi jeden den, ked ta moze provokovat, zvysi si tym sebavedomie, alebo len na to ma prosto chut..to je len taka hypoteza.. mozno sa mylim :)))