Hnacka uz 16 dni!

Príspevok v téme: Hnacka uz 16 dni!
normajean

neviete mi prosim poradit co moze byt pricinou dlhotrvajucej hnacky???

zaciatkom jula mi diagnostikovali helicobactera a dostala som trojkombinaciu, ktora mi nezabrala...asi o tyzden po vybrati ATB som dostala hnacku a stale trva.

Doktorka robila vysetrenia...ziadny patogen, bakteria (teda okrem HB), kvasinka nic...krv ako z ucebnice, ziadny zapal, pecen v poriadku, vsetko ok.

Drzim prisnu dietu, brala som smectu, hylac, imodium...nic nezabera...zacinam byt zufala....

faro

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať , ráno , keď sa niečoho napijem brutálne ma začne preháňať čím to môže byť ?

timian

Prosim vas mam uz asi tyzden hnacku najprv ma prve try dni fakt hrozne bolelo brucho ale po pouzivani probijotik to uz celkom prestalo a iba obcas ma zaboli... ale neviem sa zbavit hnacky najprv som bol aj ze 10x na WC za den teraz tak 3x. Ale aj tak neviem sa toho zbavit!! mam aj hilak,endiex,potom tu smektu jem len ryzu,zemiaky,banany... proste vsetko proti... na pitie voda a cierny caj a doporucili mi aj colu.

Ale neviem sa aj tak toho zbavit prosim pomozte mi. A mam ist asi k lekarovi co?lebo som nemohol lebo moj lekar neordinoval lebo su predsa sviatky alebo co to vlastne je..no dusicky.... a asi lekar tyzden neordinoval ale od stvrtka by mal...

pomozte pls ete niakov radov... ?????????

- mira

Banány nielenže ochladzujú, ale aj oslabujú celý tráviaci systém. Vrátane čreva. Takže krátkodobo sa ti zdá že pomohli, ale dlhodobo sa problém ešte zhorší.

karioll

zlikvidovat helicobaktera vie aj vratnik v nemocnici,nechapem co za lieky ti dali,normalne sa dava omeprazol,cize helicid,nexium a pod a summnamed 500MG 3 tbl.ked mas stale hnacky,musis si doplnat vitaminy a mineraly,to znamenamze zaklad je ca,na,k,mg,cl,cize solit,banany,pomarance,sumive magnezium,alebo magne B6.ked mas hnacku,potrebujes si napravit,respektive ziskat bakterie,ktore zabili antibiotika.mne jedina vec co pomohla,tak zjes kyslu kapustu a zapijes acidom

[zruseny12]

nie je to len tym,ze je to TROPICKE OVOCIE?
lebo ak sa dobre pamatam si pisala,ze TROPICKE OVOCIE -OCHLADZUJE...

qqq

Nezabudni na dostatočný prísun draslíka, keď máš hnačku, veľmi sa vyplavuje. Draslík obsahujú napr. zemiaky, marhule, banány, pomaranče...

[zruseny12]

-MIRA
mozem vediet preco ty neodporucas BANANY?
ja viem o nich len dobre veci a aj to mam odskusane,ale musia byt ZRELE...
BANANY VYROVNAVAJU KYSLOST V ZALUDKU...A PRAVE, ZE SU VEMI DOBRE NA PODRAZDENY ZALUDOK...
akurat su pre ludi zle,ked maju nejake problemi s OBLICKAMI...
budem rada ked mi napises, preco ty neodporucas BANANY...DAKUJEM

- mira

Probiotické baktérie vyhynú v prekyselenom prostredí, takže pi mrkvový odvar osolený pár zrniečkami na vytvorenie zásaditého prostredia, varený menej ako 20 minút. NIE BANANY.
Potom môžeš i odvar z ryže natural.
Dobré je nahrievanie ako píše m.janík.

Liek na črevo je nápoj z kuzu, pomáha proti hnačke podľa mojich skúseností OKAMŽITE. Je to škrob posiľňujúci črevo, ktorý dodá energiu črevným klkom a postaví ich, keď sú ochabnuté. Rozmiešaš v troche vody a naleješ do vriacej vody, chvíľku povaráš kým mliečna tekutina sa stane priehľadnou.

mjanik

najrýchlejšie hnačku odtrániš takto:vezmi za hrsť soli,ohrej ju na panvici,daj do handričky a nahrievaj si pupok a pod pupkom asi 3 cm-akupunktúra

RNG

Parazitne kultury a toxiny v crevach treba potlacit, vymiest a nahradit probiotikami.
Na potlacenie su antimikrobialne latky(GSE, oreganovy olej, velka davka collostra...)
na vymetenie a absorbciu toxinov su jemne vlakniny(psylium, pektiny)
a na nasadenie probiotik silne probioticke zmesy, najlepsie s desiatkami miliard(billions) roznych kultur.

Ine rady zialbohu nepracuju rychlo a hnacky treba zastavit na flaku, ked clovek nechce dostat do hnackou oslabeneho tela nejake sekundarne infekcie.