Simply the best - prosím

Príspevok v téme: Simply the best - prosím
katarína...

Prosím...robím jedno viedo a chcela by som priložiť pesničku od Tiny Turner: Simply the best. Neviete aspoň v skratke preložiť o čom spieva? Lebo neviem po anglicky.... Alebo ak viete o nejakej peknej pesničke, k videu ktoré bude o jednom človeku, ktorí je šikovný a urobil pre mesto jednu ohromnú vec a toto má byť pre neho poďakovanie....také nie veľmi smutné...

terri

jeeej no to som velmi rada:) ale nedakuj tolko ved som len poradila piesen nic ine;) a som rada ze sa paci...a da sa to aj niekde pozriet ako to v konecnom dosledku vypada? ak je to neaka sukromna vec, tak samozrejme ze nie,.. to ja len zo zvedavosti..:)tak sa maj krasne pa

katarína.

terri ďakujem veľmi. Som to spravila. Je to nádherné. Má to obrovský úspech. čitatelia len chvália. A bola som pri dotyčnom, keď to prvý krát videl a skoro plakal. Ďakujem.....a všetci spolu so mnou...

terri

nie hentu nestahuj, stiahni radsej tuto beemp3.com
ja som tu predtym tiez stiahla a ked som ju pocuvala tak som zistila ze je to neaka blba nahravka, pretoze pomedzi piesen sa ozyva daky hlas :)) neviem co to je tak stiahni radsej tuto ta je original super:)

terri

beemp3.com
tak tuto ja stahujem najcastejsie pesnicky...je to zadarmo a najdes tu vsetko mozne aj nemozne:)
takze klikni na link, hned vppravo hore opis text z obrazka, ked ho opises sa ti objavi vlastne ta pesnicka na stiahnutie a uz len kliknes na ten nazov s pravym tlacitkom a das "ulozit ako..." alebo "save as..." a pekne sa ti to ulozi kam chces:) vlastne ten postup mozno poznas, tak ja len tak keby nahodou nie tak som ho napisala:)
hadam sa ti to podari a potom ak by som mohla tak by som veeelmi rada videla potom ten "vysledok" s fotkami na tej vasej stranke:))

katarína...

tak táto je úžasná :Andrew Gold-Thank you for being a friend
ale mám problém...mám program na sťahovanie mp3 ale tam táto nie je. kde by som to našla?

terri

no podla toho ci chces aby to presne "sadlo", lebo piesen je to pekna ale je skor taka o laske:)
ja neviem ak by nevadil taky starsi styl tak napriklad Andrew Gold-Thank you for being a friend..je to vlastne podakovanie priatelovi za to ze je,ze by mu splnil vsetko co mu vidi na ociach a tak:)
alebo taky Ziggy Marley-Friend spieva tam tiez podakovanie priatelovi zato co prenho urobil, za jeho slachetnost a zato ze su priatelia
viem ze to niesu moderne piesne ale snazila som sa poradit nieco k "teme" ked to ma byt podakovanie:) alebo ved si daj do googla vyhladat zadaj si tam neake klucove slova pesniciek a najde ti ich kopec:) potom ked tak daj vediet co si nasla ;)

katarína.

je to kamarát. A bude to video poskladané z fotiek a dáme to na internetovú televíziu, čiže to uvidí dosť veľa ľudí. Lenže ako hovorím, neviem po anglicky a teda nechcem dať nejaký text, čo sa k tomu nehodí.... Tina Turner s touto piesňou je veľmi pekná, lenže neviem, či sa k tomu hodí...

terri

ved to ma pekny text, alebo sa ti zda moc zamilovany??:)
a ten clovek pre ktoreho to ma byt je priatel alebo len neaky kamarat