Navšteva u GYNEKOLOGA, ak už niesom panna.

Summer_

dariak tak ako kazdy ina. Dojdes tam dole bez, vysetri ta, potom si oblecies nohavicky a ak vysetruje aj prsia tak si iba vyhrnies tricko a podprsenku. Ale podla toho co si napisala som pochopila ze tam prides do vysetrovne celkom naha? Alebo mozno som to zle pochopila, tak ak hej tak sorry:)

dariak

vazne sa nemas coho bat vobec nic neboli...mne bolo najneprijemnejsie len to že som tam musela byt naha..lenže ja som tiez koza že som si nedala suknu

255222

dariak takže nemam sa čoho obávať ano? nieje to nič hrozne?
a to som tam úplne nahá?
alebo môžem mať niečo na sebe. ako ak by som išla tak by som si zobrala suknu alebo ked nie suknu tak nohavice ale určite by som sa prezliekla...
Mám trošku strach ale ak mi povie že je všetko OK tak už to bude všetko v poriadku :-)

dariak

to to ti tam da take ako by klieste ta otvori a potom ti zobere ster takou spajdlou..ale vobec to nebolelo len ked sa dotkla toho krcka bolo to troška neprijemne ale trvalo to možno 3 sekundy..ja som si vybrala zenu ale je to vraj uplne jedno..ja osm si vybrala zenu len preto že mi je moc blbe byt pred niekym naha a nie ešte pred chlapom..ale chlapi su vraj lepsi

255222

mellinda a ak by mi bral aj zter z krčka maternice na tú cytologiu to je nepríjemné alebo skôr bolestivé? Nežeby som bola neviem aký bojko ale chcem vedieť ako to je . dikuš