Kam s tym?

Príspevok v téme: Kam s tym?
JaNeskuseny

Caute. Samozrejme nie kazda baba to chce do ust. Tak by som bol rad keby ste tu napisali vase praktiky kam s tym. To je jedno ci ho baba robi ustami alebo rukou. Lebo ked to ma skoncit vsade mozne, to mi nepride najrozumnejsie a najnenapadnejsie :-D
Alebo aj na prvy kontakt s tym, ci sa toho boja baby alebo co... Kam s tym prvy krat (pre istotu).
Bol by som zvedavy viac na nazory bab :-)
dakujem

kvietok23

podla mojho nazoru ti nikto tuna neporadi, kam jej to mas dat po prvykrat. kazdy to ma rad niekam inam a ked ti tu poradia ze na brusko, tak ona to mozno neznasa. ved sa to opytaj rovno jej.... nemusis tak hnusne ale nejako milo a nezne pri sexe....len tak mimochodom.... ved to nie je nic trapne, ani nenormalne...

malinkaaaa

mno prvykrat som to pocitila na ruke, vpohode servitka to zotrela.. robili sme to tak stale, mno raz som chcela, aby si to dokoncil na moje brusko.. a bolo to naozaj vzrusujuce.:) potom to utrel a llezali sme v objati v posteli..:).. a teraz je to kedy ako..:) zalezi podla miesta a casu...

alzbee

U nas to funguje tak, ze ked priatel lezi a ja mu robim oral (alebo rukou), tak on mi povie, ze to uz nanho ide a proste semeno mu vytecie na jeho penis, popripade teda brucho...alebo pri sexiku, ked je on na mne, tak mi to dava na brucho, ked som ja na nom, tak si to dava on na svoje brucho...a az by ti teda robila priatelka oral, tak jej povedz, ze uz budes a je to na nej, ci si to necha do ust alebo si ho vyberie z ust...

bodocka

tak no aby to nevyzeralo ze "myslis na kraviny" tak zacni kus inymi otazkami najskor:) alebo jej mozes povedat nieco mile pekne, nejaku lichotku :) mne by sa pacilo najskor zacat tak a potom priame otazky.... mne sa najviac paci kym sa zacneme maznat aby sme si povedali ze sa lubime , myslim ze potom je to lachsie:)

JaNeskuseny

Hej..to je asi pri sexe nie? Ale tak ked ma bude ona... neviem co.... tak co jej poviem vies co pockaj.. a urobim sa pred nou ja? Trapneeee
S tym porozpravanim to je rozumne.. to mi je jasne, len nechcem s tym zacinat aby to nevyzeralo ze hned myslim na take kraviny. Najskor to necham na danu situaciu a potom uvidime.
Keby som sa teraz rozpraval s kamoskou tak by mi urcite povedala ze zasa mam na kazdu otazku hned odpoved a na kazdu inu odpoved zasa najdenu nejaku vyhovorku preco to tak nemoze byt. Ach jaj, zastrelit ma :-D

bodocka

no tak ja osobne by som si to dala tak najviac na brucho a nikam inam...neprinieslo by mi to rozkos ani priatelovi. podla mna je to hrozne dat to zene na prsia alebo do ust.nechapem baby ktorym to nevadi. moj priatel mi jednoznacne povedal, ze on nikdy nechce aby som mu to robila ustami a ja s tym suhlasim... tak sa opytaj priatelky aky ma nazor na to inak sa to nedozvies:) moj priatel sa jednoducho utrie do pap. vreckovky.